Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina te lira - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 17
Seat , 16
Ford , 15
BMW , 13
Opel , 9
Renault , 6
Toyota , 6
Hyundai , 3
Mazda , 3
Peugeot , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Jaguar , 2
Nissan , 2
Porsche , 2
Škoda , 2
Cadillac , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Saab , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina te lira,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina te lira Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 20:39 Makina , Durrës

MAKINA ME QERA ME ÇMIME te lira

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera me 7 Vende

18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Qer 00:52 Makina , Berat

Shitet &nderrohet

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:12 Makina , Tiranë

lancia Chrysler Thema 300 automat

1 234 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 22:56 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 10 euro Dita)

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

Benzine+Gaz 2007 Cadillac (Kadillak CTS)

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:04 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A3 PREMIUM

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 17:38 Makina , Fier

MAKINA ME QERA STAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 17:45 Makina , Fier

MAKINA ME QERA FIER/VLORE

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 13:56 Makina , Fier

MAKINA ME QERA STAR ALBANIA

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 00:15 Makina , Elbasan

Super Super mjet

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:53 Makina , Lezhë

Vw polo 2008 1.4 super ekonomike

3 000 EUR

16 Shk 16:06 Makina , Shkodër

Vw polo 2008 1.4 nafte super ekonomike

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 13:50 Makina , Lezhë

Vw polo 2008 1.4 nafte super ekonomike

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 14:08 Makina , Lezhë

Vw polo 2008 1.4 super ekonomike

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 15:45 Makina , Sarandë

Honda CrV 2.2 diesel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 20:44 Makina , Tiranë

Mazda 1.4 benzine/gaz 1700€

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 17:50 Makina , Durrës

Ds3 akazion ☎️↘️

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 20:02 Makina , Tiranë

Mazda 1.4 benzine/gaz

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 06:50 Makina , Tiranë

Mazda 1.4 b/gaz gjendje sh.mire

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 12:14 Makina , Elbasan

Shitet Dodge Caliber Automat Benxin Gaz 5800 euro

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 19:11 Makina , Fier

Auto Rental Desi

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Gush 12:16 Makina , Tiranë

Audi A6

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:16 Makina , Durrës

Toyota Hilux

7 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Gush 11:21 Makina , Tiranë

Audi a6

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:48 Makina , Fier

Makin Toyota Avnsis Dizel

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 09:19 Makina , Durrës

Makina me qera 0685055544

20 EUR /

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 19:50 Makina , Tiranë

Audi A6

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:25 Makina , Durrës

rent a car makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 10:35 Makina , Durrës

makina me qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 10:35 Makina , Durrës

makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 00:13 Makina , Tiranë

Makina me qera

15 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 07:52 Makina , Tiranë

Skoda Octavia

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:57 Makina , Tiranë

Makina Me Qera

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 19:56 Makina , Tiranë

Mercedes s Class amg

39 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 10:21 Makina , Shkodër

Makina me qera me qmimet me te lira se kudo tjeter

20 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina te lira | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione