Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz A 170 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz A 170 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz A 170 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 220, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz A 170 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira.Sot 00:45 Makina , Vlorë

Super Ekonomik

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

A class gaz+benzine automatike okaziooonnnn

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2001 TEL 0693029029 DURRES

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:14 Makina , Durrës

A CLAS AUTOMAT VITI 2002 TEL 0693029029 DURRES

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 Makina , Elbasan

A.klas.170 nafte.Viti 2000.

1 390 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:15 Makina , Elbasan

A.klas.Automat.Benzin.

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 Makina , Vlorë

Pjese per Benz A -klas A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:46 Makina , Tiranë

Okazion 1200 Euro A-Klas 1.7 Manual

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:48 Makina , Tiranë

A class 170 cdi i 2000 shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:04 Makina , Tiranë

Shitet A class 170

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:05 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 17:05 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:22 Makina , Elbasan

A klas 1.7 nafte manual

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:28 Makina , Lushnjë

A CLASS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 11:25 Makina , Vlorë

Benz ��������

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:30 Makina , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:22 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz A 170 Avantgarde

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 09:22 Dyqani Makina , Durrës

A 170 Avantgarde

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 07:03 Makina , Durrës

Shitet ose ndrrohet me skela ose vegla ndertimi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:01 Makina , Tiranë

Mercedes A170 automat nderrohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Mar 16:35 Makina , Tiranë

Shitet A clas 1999

185 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 13:47 Makina , Durrës

A clas robotik

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:30 Makina , Lezhë

A170CDI-SHITET-PA-LETRA-NR-TEL-0692648402

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 15:08 Makina , Tiranë

����A Class 170����

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 08:26 Makina , Tiranë

Benz A.170Cdi2003.Automat Tronic.Lungo.Avangard.Super2.799€.

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:14 Makina , Tiranë

A class 170 cdi i 2000 shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 11:11 Makina , Tiranë

A class 170 cdi i 2000 shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:52 Makina , Kukës

Minibus merc.4 13 viti 2004 17 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 16:59 Makina , Kavajë

Mercedes A Class Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:36 Makina , Durrës

Automat

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 09:11 Makina , Tiranë

A-class 2002 okazion

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:03 Makina , Has

shitet Mercedes Benz

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 10:09 Makina , Tiranë

A class viti 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 10:04 Makina , Tiranë

A class 170

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 09:32 Makina , Tiranë

Benz A170 okazion

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 01:00 Makina , Korçë

A-Class 170 Benzine+Gas, Zvicra

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 06:00 Makina , Korçë

A klas

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 20:42 Makina , Vlorë

A-Clas

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 10:07 Makina , Tiranë

Tirane

1 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 12:05 Makina , Tiranë

A class

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:06 Makina , Berat

Mercedes-benz A class

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 09:41 Makina , Korçë

Shitet ndrohet A class

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 01:11 Makina , Berat

Mercedes-Benz A class

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 00:40 Makina , Berat

Mercedes-benz A class

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 10:38 Makina , Vlorë

Gjendje shume e mire

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 12:06 Makina , Elbasan

A.klas.170 naft.Automat.

1 680 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:49 Makina , Tiranë

Mercedes benz a class 170cdi Lungo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:49 Makina , Tiranë

Mercedes benz a class 170cdi Lungo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 2007 Benzine-Gaz

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Kerkoni për Mercedes-Benz A 170 ne shitje? Shiko njoftimet për C 200 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz A 170 ne Shitje


Mijera oferta për Mercedes-Benz A 170 ne shitje, gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz A 170, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz A 170 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz A 170


Keni Mercedes-Benz A 170 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione