Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A-Class Të gjitha në Tiranë

A 140 , 432
A 150 , 148
A 160 , 560
A 170 , 2057
A 180 , 1175
A 190 , 31
A 200 , 278
A 210 , 8
A 220 , 18
A 250 , 10
A 45 AMG , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 15:40
Linku:
Makina , Tiranë

A class 2017 facelift

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 01:04 Makina , Tiranë

Mercedes A200 Automatike Nafte 2006 Ardhur ��������

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:03 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 Dyqani Makina , Tiranë

AKLASS 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER EKONOMIKE GJENDJE PERFEKTE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

Shitet A class super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

A class gaz+benzine automatike okaziooonnnn

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

A 200 automatik viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS A180 CDI AUTOMAT 2016 NAFTE

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

A class 2021 ����

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:58 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz A200

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A 180 AVANTGARDE 6 MARSHA

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:31 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 Makina , Tiranë

Okazion 1200 Euro A-Klas 1.7 Manual

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Makina , Tiranë

A class 180 cdi - manuale - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:56 Makina , Tiranë

Okazion A class - w169 - 2011 - 160 benzin - manual -i disk.

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:56 Makina , Tiranë

Okazion M.B A class w169-2006-2.0 nafte-automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:35 Dyqani Makina , Tiranë

AKLASS AUTOMAT 2.0 NAFTE GJENDJE SUPER

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 Makina , Tiranë

!Okazion!Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz������������A klas 2009 Automat��0692030930

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A klas 2016 Automat ������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

SHES BENZ A 200 NAFTE. AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A 150

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:48 Makina , Tiranë

A class 170 cdi i 2000 shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:31 Makina , Tiranë

Benz A 150.Benzin2008Automat Tronic.186.000Km.Super4200€

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

A clas Automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 23:04 Makina , Tiranë

Shitet A class 170

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A200d 2016 AMG Line

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 23:00 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 ����

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 19:08 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 1.5 BENZINE

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 18:35 Makina , Tiranë

Shitet A CLASS 2001, 1.7 NAFTE MANUALE 1800 Euro

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:32 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 15:20 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz A150 Chocolate Edition

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 12:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz A180 OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:59 Makina , Tiranë

Shitet Jo Nderrime

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 10:32 Makina , Tiranë

Mercedes benz 307D

1 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Mar 10:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180 automatik

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:39 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A - Class 180 CDI, 2010, automatike

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 09:30 Makina , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:03 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET!!

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:50 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 16:45 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 16:20 Makina , Tiranë

A class 200 nafte

2 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 16:16 Makina , Tiranë

A class 200 nafte

2 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 16:01 Makina , Tiranë

Mercedes A170 automat nderrohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 14:14 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:33 Makina , Tiranë

A200 Automatik 2005

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:16 Makina , Tiranë

Benz Mercedes A Classic

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 09:20 Makina , Tiranë

Okazion shes benz A180 Cdi, nafte te 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:40 Makina , Tiranë

A class 200 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 20:34 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:35 Makina , Tiranë

Shitet A clas 1999

185 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione