Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

W124 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 6
Fiat , 5
BMW , 3
Ssangyong , 3
Ford , 2
Renault , 2
Citroën , 1
Opel , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W124,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj W124 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Tiranë

GLC Coupè 220 cdi ���� OKAZION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

Sot 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

W 124

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 07:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Elbasan

Mercedez benz

3 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

W 124 I RESTAURUAR OKAZZION 0689400000

5 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 19:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes W124. 250 Turbo Autoamt

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Tiranë

GLC Coupè 220 cdi ���� OKAZION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
15 Pri 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Mercedez Benz w124

6 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Pri 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet mercedes w124 200 nafte automat

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

W124 250D viti 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

‼️OKAZIONNN‼️ W124 2.5 Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

‼️Mercedes W124 Automatike‼️

5 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Malësi e Madhe

Shitet w124 pa letra

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 08:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes benz w124

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Discovery 1 Tdi, Super Gjendje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
12 Pri 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Mercedes-Benz W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 16:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz W124 E200

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Berat

shiten ndrohen disqe w124

200 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 16:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Mallakastër

Shitet Benz w124

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz C63 Edition one

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Mercedes benz w124 2000 kubikesh nafte

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes benz w124

5 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz kambio automatike W124 200D

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 10:41 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 10:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Korçë

Land Rover Vogue 3.0 2014

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 04:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

w124

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Korçë

Mercedes- Benz w124

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 20:33 Makina  ·  Toyota  ·  Celicia  ·  Mallakastër

toyota celicia

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Pri 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

SHITET MJETI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 15:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

W124 Mercedes Benz E200 1995

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Sarandë

Shitet w124

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Sarandë

Shitet w124

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

W 124 mercedez benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Berat

Mercedes Benz W124 200d 1988

7 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET/ NDERROHET W124 250 TURBO

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Berat

W124

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W124 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

w124 w124 W124 W124 W124 W124 W124 w124 W124 w124

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione