Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa letra - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 2106
Ford , 468
BMW , 447
Audi , 356
Opel , 305
Fiat , 285
Renault , 130
Land Rover , 111
Toyota , 101
Mitsubishi , 101
Nissan , 100
Peugeot , 83
Smart , 51
Jeep , 48
Alfa Romeo , 45
Seat , 45
Citroën , 45
Volvo , 38
Hyundai , 31
Mazda , 27
Suzuki , 26
Honda , 26
Lancia , 24
Jaguar , 21
Chrysler , 20
Kia , 20
Škoda , 17
MINI , 16
Chevrolet , 12
Daewoo , 11
Porsche , 11
Isuzu , 10
Rover , 7
Ssangyong , 6
Zastava , 5
Cadillac , 4
Acura , 4
Saab , 4
Aixam , 4
Tata , 4
Lada , 3
Buick , 3
Daihatsu , 3
Bentley , 3
Maserati , 2
Bugatti , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
BAIC , 1
Talbot , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa letra,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pa letra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 10:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C200 BENZIN+GAZ COMPRESOR AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16
Linku:
Makina , Durrës

Golf 7 super gjendje cmimi okazion

13 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 10:08 Makina , Tiranë

Xc40

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

SHITET C class i 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Audi A6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Shitet c class 2015 amg line 4 matic

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010 nderrohet

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

MB, S550 4-matic, benzine+gaz, 11/2007, letra 1-vit 10900€

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina , Shkodër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz w 123

2 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Elbasan

C300 2012 Benzin-Gaz

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:16 Makina , Shkodër

SHITET

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:46 Makina , Fier

MERCEDES BENZ E320 EVO

7 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:04 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO 320 Viti Prodhimit Fundi 2008 3.2 Diese

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 Makina , Lezhë

MITSUBISHI PAJERO 2.8D

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

19 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Chevrolet Matiz 800 Benzine / Manuale

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Suzuki Splash 1.3 Diesel / Manuale / Viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

Shitet Phaeton

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:58 Makina , Durrës

OKAZION!! EVO 2008 Avandgard

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

xxx Okazion xxx

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:55 Makina , Durrës

Mercedes Benz ML-350

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Makina , Pogradec

Mercedes GLE motorri 350 cdi pa takse lluksi

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Wolksvagen LT shitet nderrohet

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:52 Makina , Elbasan

����Mercedes Benz 4X4 C280 v6

4 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:21 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:09 Makina , Elbasan

SHITET - NDERROHET A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:17 Makina , Durrës

����OKAZION AUDI Q5 2021 HYBRID 52.000€!!!����

52 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:17 Makina , Durrës

SHITET BMW X5 M PACKET NAFTE����

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 BENZIN GAZ����

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Makina , Durrës

SHITET ML 320 2008 OKAZION������

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Makina , Vlorë

FORD FIESTA OKAZION ❗️❗️❗️

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 Makina , Fier

Jeep Wrangler 3.6 Benzin 2014 Sapo Targuar

19 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:44 Makina , Tiranë

!!!!!!!! Range Rover VOGUE !!!!!!!!!

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:16
Linku:
Makina , Durrës

Golf 7 super gjendje cmimi okazion

13 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:15 Makina , Berat

shitet w 124

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:22 Makina , Tiranë

Okazioon Bmw X5 3.5xDrive 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:48 Makina , Fier

BMW 528i 3.0 Look M Super Full!!!

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina , Durrës

C class

13 198 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:14 Makina , Tiranë

Smart Center

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa letra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pa letra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Pa letra në kategorinë Makina
  • pa letra në kategorinë Makina | Nissan | Almera
  • Pa letra në kategorinë Automjete
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Pa letra në kategorinë All Category
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Luxxon
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • Pa letra në kategorinë Makina | Ford | Kuga
  • Pa letra në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero Pinin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione