Fier | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A-Class

A 140 , 51
A 150 , 9
A 160 , 67
A 170 , 201
A 180 , 101
A 190 , 5
A 200 , 31
A 210 , 6
A 220 , 5
A 250 , 2
A 45 AMG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:55 ,

Mercedes benz A180 Avantgard

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:41 Dyqani ,

Mercedes-Benz A180 CDI

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:34 ,

Mercedes- Benz A klas dizel 2009 Automat

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

B class automatik

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:05 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 21:01 ,

A class 1.6 benzin gas

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 14:47 ,

✅BENZ A170D✅

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 16:09 ,

Mercedes Benz A Class 180

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 18:58 ,

A klass 1.8 cdi

Historiku i makinës

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:25 ,

Mercedes Benz A160 benzin

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 22:05 ,

Mercedes Benz A clas

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 10:49 ,

Mercedes-benz A1.6 cdi Automat

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 07:45 Dyqani ,

Mercedes-Benz Vaneo 1.6 benzine

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 14:26 ,

Mercedes Benz A180 Cdi Manual 2005

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 10:55 ,

Shitet A class 2004.

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 19:16 ,

Okazion

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 21:26 ,

Aklas

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 17:10 ,

A Class Okazion

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 03:27 ,

Shes nderroj benx vaneo 2004 nafte taks sig 1 vit

Historiku i makinës

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 16:13 ,

A clas 200

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 19:22 ,

A class

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 11:43 ,

Shitet mercedsi

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 12:04 ,

Mercedez Benz A 160 benzin gaz

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 13:27 ,

Mercedes

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:18 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:29 ,

A-class

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 15:43 ,

A class

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:47 ,

Okazion a class benzin gas letra per 1 vit

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 11:43 ,

Kymco ,150 cc

Historiku i makinës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 17:40 ,

Mercedes benz a class 170

Historiku i makinës

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 18:58 ,

A class

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 10:13 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 11:23 ,

A class 180 automat diesel

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 14:56 ,

A CLASS SUPER OKAZION

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 11:07 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 20:48 ,

A170cdi viti 99

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 14:53 ,

A class 160 naft 2200 euro i diskutushem

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Korr 12:38 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 14:54 ,

Mercedes benz a-class 1.6 naft

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 15:54 ,

MERCEDES-BENZ A CLASS 200 CDI AMG-LINE FULL

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 14:44 ,

kontakt ne watsup

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 14:23 ,

A klas

Historiku i makinës

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 14:25 ,

benz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:25 ,

benz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:25 ,

benz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione