Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A-Class Të gjitha në Elbasan

A 140 , 60
A 150 , 52
A 160 , 103
A 170 , 232
A 180 , 136
A 190 , 3
A 200 , 20
A 210 , 2
A 220 , 1
A 250 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:01 Makina , Elbasan

A KLASS 200 BENZIN AUTOMA ZVICRA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:53 Makina , Elbasan

A.klas.160 benzin.gaz.Automat.

1 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:53 Makina , Elbasan

A.klas.170 nafte.Automat.

1 880 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Makina , Elbasan

SHITET : A - Class 1.6 Naft. Viti 2008. Manual

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:37 Makina , Elbasan

A klas 180 Cdi Okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:11 Makina , Elbasan

Lushnje Automat Benzine Gaz Lovato viti 2010-11 Nga zvicra

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:42 Makina , Elbasan

Mercedes-benz A clas 2007 diesel

2 900 EUR

Dje 13:09 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2010 AUTOMAT DIESEL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

A klas 180 Cdi Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 20:13 Makina , Elbasan

okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:20 Makina , Elbasan

a klass 2010 automat 100 mij km

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 11:43 Makina , Elbasan

Okazionnn

1 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:31 Makina , Elbasan

A class 1.7 Nafte Okazion 0684479597

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 20:17 Makina , Elbasan

A class AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:03 Makina , Elbasan

OKAZION A CLAS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:17 Makina , Elbasan

benc

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 09:07 Makina , Elbasan

A clas 180 CDi Automatik viti 2007 nga Zvicra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 05:08 Makina , Elbasan

A class 170

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 13:04 Makina , Elbasan

Okazjon

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:36 Makina , Elbasan

Nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 03:01 Makina , Elbasan

A klas

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:56 Makina , Elbasan

Mercedes- Benz A180 CDI

3 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 20:53 Makina , Elbasan

Shitet fugon Mercedez ne gjendje te mire pune

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Qer 12:27 Makina , Elbasan

OKAZJON!!

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 22:16 Makina , Elbasan

Shitet Okazion Benz A Class 170 CDI

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:21 Makina , Elbasan

Mercedes a class automat benzin gaz

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:52 Makina , Elbasan

A CLASS 2016 OKAZION 10500€

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:52 Makina , Elbasan

OKAZION A160 2016 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:52 Makina , Elbasan

SHITET OKAZION A CLASS 1.6 DIESEL 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 17:11 Makina , Elbasan

shitet makina

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 12:03 Makina , Elbasan

OKAZION A160 2016 160 mij km

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 23:38 Makina , Elbasan

OKAZIOJ MERCEDES BENZ A160 2016

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 04:36 Makina , Elbasan

A klas benzin gaz automat

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 04:34 Makina , Elbasan

Mercedes A Class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 22:48 Makina , Elbasan

A class 1.7 Naft automat

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 00:39 Makina , Elbasan

A class facelift 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:38 Makina , Elbasan

Mercedes

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 00:03 Makina , Elbasan

A150 benzine super i mbajtur

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 16:36 Makina , Elbasan

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:17 Makina , Elbasan

Mercedes Benz A Class 140

1 250 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 16:06 Makina , Elbasan

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:42 Makina , Elbasan

SHITET A CLAS 2017 1.6 NAFTE

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 18:39 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET A CLASS 1.6 2017 NAFTE

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 00:22 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ A CLASS 1.6 NAFTE 2017

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 00:16 Makina , Elbasan

OKAZION A160 2017 NAFTE

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 00:13 Makina , Elbasan

SHITET A CLASS 2017 1.6 NAFTE OKAZION

13 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 23:26 Makina , Elbasan

A clas

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:11 Makina , Elbasan

A class 170 cdi AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 12:43 Makina , Elbasan

A klas 1.7 naft Lungo

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 23:10 Makina , Elbasan

A class 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione