Passat cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 17
BMW , 15
Toyota , 8
Fiat , 8
Nissan , 4
Ford , 4
Hyundai , 3
Smart , 3
MINI , 2
Opel , 2
Citroën , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Renault , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat cc , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat cc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:15
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:57
Linku:
,

Turbina per te gjitha automjetet riparime te ndryshme

79 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 07:08 ,

Passat CC viti 2011 full option,2.0 TDI,automat,navi, 9200 €

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:07 ,

Passat CC viti 2011 full option,2.0 TDI,automat,navi, 9200 €

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:00 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:54 ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC SPORT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:36 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 26000 KILOMETRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:30 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:23 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:23 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:16 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:15 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:14 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:14 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Passat CC 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:33 ,

Volkswagen Golf 6 1.4 benzin Automat 09 Zvicra����

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 ,

A CLASS

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:49 ,

Mercedes Benz E220 Cdi Bluefficiency Automat full/nderrohet

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Range Rover Sport 2.7HSE Full 12/ 2007/nderrohet

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:15
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

Passat Cc BlueMotion ‼Super full ‼i sapo ardhur ‼

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

Okazionnn

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:08 ,

PASSAT CC 2010 BENZIN-GAZ AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TSI 2010 FULL OPTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:19 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 ,

Toyota Yaris 1.4 D Automat

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:50 ,

Hyundai Santa Fe 2018 / Shitet-Nderrohet Apartament ose Tok

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:49 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

OKAZION ⚠️Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:49 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Mercedes-Benz E-Class EVO 320 CDI (NAFTE)

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 ,

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:48 ,

Shitet Passat CC

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:22 ,

Okazion!!! Shitet Passat Cc R-Line

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:03 ,

����OKAZION����

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:42 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:42 ,

VW GOLF V AUTOMATIK

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Dyqani ,

Pasat c.c 2013 2.0 benzin. Okazion 9990€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:14 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:38 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:21 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:10 Dyqani ,

OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat cc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim