Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6531
VW Volkswagen , 4675
Ford , 2261
Opel , 1835
Audi , 1703
BMW , 1510
Fiat , 1349
Renault , 854
Peugeot , 679
Toyota , 514
Volvo , 429
Nissan , 406
Citroën , 399
Seat , 335
Porsche , 312
MINI , 277
Alfa Romeo , 252
Chevrolet , 252
Škoda , 231
Jaguar , 220
Hyundai , 209
Mitsubishi , 177
Suzuki , 176
Mazda , 169
Honda , 160
Lancia , 123
Chrysler , 122
Jeep , 119
Land Rover , 104
Daewoo , 97
Kia , 88
Smart , 78
Rover , 48
Tata , 36
Daihatsu , 35
Dodge , 31
Subaru , 31
Hummer , 30
Dacia , 23
Lincoln , 22
Cadillac , 18
Saab , 18
Great Wall , 15
GMC , 13
Infiniti , 12
Piaggio , 10
Lexus , 10
Ssangyong , 8
MG , 8
Lada , 6
Buick , 5
Acura , 4
Isuzu , 3
Zastava , 2
TVR , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:39
Linku:
Makina , Kavajë

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ AUTOMAT��OKAZIONN��

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 18:25
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION!!! PASSAT 2012 Benzine-Gaz 2.5

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C200 BENZIN+GAZ COMPRESOR AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:28 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz b 200 viti 2006 automatik 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:23 Makina , Durrës

Volvo XC60

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

OGAZION Automatike B-GAZ 110 mijë km Origjinale

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 18:23 Makina , Sarandë

C200 kompressor

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Shitet golf 3 benzin gaz

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 18:16 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:12 Makina , Fier

Ford c max

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:09 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 Makina , Tiranë

citroen xsara

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:05 Makina , Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN-GAZ PRINC FULL EXTRA LUK 2011

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

C300 4-Matic B/G 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:48 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:43 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:31 Makina , Tiranë

SHITET ose NDERROHET BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:31 Makina , Tiranë

nderrohet+/- diferenc bmw seria 3 e46 2.0 benzin 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo Automat Benzin Gaz

7 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:30 Makina , Tiranë

Bmw x5 Benzin Gaz 2014

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:27 Makina , Korçë

Okazion Mercedes Benz C Class Full Option

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:27 Makina , Durrës

����OKAZION B.class 19000km .200 Benzin .Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:18 Makina , Lushnjë

Toyota Auris benzin/gaz 2009��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Ford Focus

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz benzine Automat

5 500 EUR

Online
Sot 17:11 Makina , Tiranë

VW JETTA FULL OPTIONS

7 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:07 Makina , Durrës

Golf 5 ����Viti 2006 Motorr 1.6 Benzin Baxha xhami Me dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:05 Makina , Lushnjë

Golf 5 benzin-gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

Golf Polo 1.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

DR2 1.3 benzin-gaz

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

Opel Corsa benzin-gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

Golf 6 AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.6 benzin-gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V50 2.4 benzin+ gaz

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Dyqani Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:58 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR AVANGARD MANUAL VITI 2006 SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:55 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:55 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione