Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

w203 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3647
Audi , 147
Ford , 60
BMW , 44
Land Rover , 40
Opel , 26
Toyota , 19
Fiat , 14
Hyundai , 13
Volvo , 12
Porsche , 12
Nissan , 11
Mitsubishi , 11
Peugeot , 11
Citroën , 8
Renault , 8
Seat , 6
Acura , 6
Jeep , 5
MINI , 4
Hummer , 4
Smart , 4
Chrysler , 3
Kia , 3
Aixam , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Dacia , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe w203,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w203 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:40
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:15
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

����Mercedes E200 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT JETTA 1.6 BENZIN GAZ ✅✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet C Class w203 vit 2006 Avangard i ardh nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class w203 220cdi automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatike 153200km�� ������������

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:06 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S-Line 2.8FSI Pa Turbo Super Full 8700euro ��������

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO VITI 2013 AUTOMAT 8G

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Tiranë

Peugeot208/diesel/makina me qera/

35 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT 220 NAFTE(evo) 2005✅

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2010 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:39 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz w203 Automat motorr 220 EVO viti 2005 full opt

4 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE “TRENDLINE” VITI 2012 I SAPO ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-220 BLUETEC VITI 2015 AUTOMAT 9G

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:08 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013 ��������

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Okazion Q7 2014 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Durrës

1.9 Naft 2007

1 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C 220 Automat Okazionn!!

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf Automat GT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Durrës

MB S 400 Benzin Gaz SuperFull Options

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 S line SuperCharged 333hp Kanadez

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion Mercedes Ml 550 4Matic �� AMG Line ��

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Mallakastër

W203 C1.8 BENZIN AUTOMAT ME DOGAN TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mallakastër

W203 MOTORR 220 AUTOMAT VITI 2002 ME LETRA PER 1 VIT KUALID

33 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj w203 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

W203 W203 w203 W203 w203 W203 W203 W203 w203 w203

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione