SHITET NDERROHET | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SHITET NDERROHET ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SHITET NDERROHET Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:41
Linku:
,

BMW 530 GT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:01
Linku:
,

Bmw 320D

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 20:41
Linku:
,

Shitet /Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:29 Dyqani ,

Ford s max shitet nderrohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:28 ,

Opel Astra 1.7 Nafte Viti 2009

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

Range Rover Sport 2.7 Nafte Viti 2006 Full Options

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:27 ,

Toyota Avensis Super gjendje Shitet-Nderrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

VW Betle maggiolino 1972

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:26 ,

Pezho 206 benxin kabrio viti 2004. Dhe nderrohet.

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:26 ,

Shitet ose nderrohet ✅Mercedes Benz Evo✅

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

����Passat CC Fund 2013����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 ,

����Mercedes-Benc AVANGARD ����

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 ,

VW Touran 2012 Bluemotion Tech R Line 6+1 vende

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel super full Zvicra

25 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

Mercedes Benz E350 cdi AMG-Line Full / Nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:19 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

Mercedes Benz E350 cdi AMG-Line Full 2010/nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:09 ,

Okazion Mercedes Benz A160 1.6 nafte 2009

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07 ,

Ford Focus tddi 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:05 ,

⭕ Shitet Touran Super Gjendje ⭕

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

����Mercedes-Benz E280 EVO sportedition����

6 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

U shit

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:48 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:46 ,

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:42 ,

Audi A6 2007/ Shitet ose nderrohet

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:37 ,

Okazion Ford Focus 1.6 tdci 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31
Linku:
,

Sharan 2.0 Bluetech automatik DSG 2011 Zvicra 6+1 vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

Shitet ose nderrohet range sport 2012 hse super gjendje

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:29 ,

Shitet : Mercedes Benz E500

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:28 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:26 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 ,

Land Rover Freelander Shitet/Nderrohet me veture

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 ,

Lan Rover Freelander Shitet/Nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 ,

SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:16 ,

��BMW 730 Automatic viti 2013��

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:15 ,

SHITET ose NDËRROHET BMW X3 3.0 SD Naftë

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SHITET NDERROHET | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Shitet nderrohet SHITET NDERROHET

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione