Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat 3 te kuqe | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 3 te kuqe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 3 te kuqe Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:38 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:28 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Nën 15:36 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

08 Nën 15:36 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 12:03 Makina , Tiranë

Shitet CLS 320, Full Options, Super gjendje

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:06 Makina , Korçë

seat leon

3 600 EUR

14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:46 Makina , Sarandë

shitet okazion per 3 dit

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 15:55 Makina , Fier

Passat

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:10 Makina , Tiranë

SHITET SKODA FABIA 1.4 TDI NAFTE VITI 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 10:31 Makina , Tiranë

shitet pasat 1.9TDI naft

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 19:47 Makina , Tiranë

shitet pasat 1.9TDI naft

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 13:38 Makina , Gjirokastër

Ekran Lcd per audi A3 A4 A6 ,Pasat

40 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:28 Makina , Tiranë

Golf 4 1.9Tdi Okazionnnn

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 16:13 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet vetem me atomat vw pasat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Qer 08:41 Makina , Pogradec

Golf 4 1.9 Tdi dy te kuqe full!! VW golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 17:48 Makina , Tiranë

Shitet pasat 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:49 Makina , Krujë

Golf 4, 1.9 tdi(i), 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 18:28 Makina , Shkodër

Okazion.Automat

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 11:37 Makina , Kukës

Shes pasat tdi i e kuqe

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 09:34 Makina , Tiranë

Pasat 1.9 TDI..D.I te kuqe

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 15:37 Makina , Kukës

VW Golf 7 OKAZIONNN I VITIT 2014 SUPER FULL

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 10:12 Makina , Tiranë

U shit flm Merr Jep

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:43 Makina , Tiranë

VW Passat dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 3 te kuqe | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione