Publikuar: Shk 17 2024 11:35

Disqe toyota R16 4+1

EUR

Publikuar: Shk 17 11:35
Shikime: 10
Disqe te ardhurat nga zvicra ne gjendje perfekete me goma te veres te reja 4 copa + 1 rezerv disqet 2018
Tag:Rezervar rezervari rezervuari depozit naft benzin depozit rezervuari rezervuar bidon bure cisterrna cisterna cisternen cisternre rezervarin derivate derivatesh cisterrn autobot bot bure kamion mercedes audi bmw scani actros atego sprinter opel kombi shkoda Tag : Rezervar nafte bure buret naftes benzines autobot boti kanister
Rezervar uji Cistern Cisterrn
Tag,tag,tag #####bmw.citr oen.peugeot,me rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 derivate rezervuar

TAG: Audi S Line, Matrix, Q A, A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q2 Q5 Q3 Q7 Q8 Allorad BMW Luxury Presidential F20 F01 G XD 120 118 116 320 530 M Paket 520 GT 535 530d 730 D X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 Pasat, Long Version Phaton, Bora Tiptronik Mazda Focus Ka laptop Mindeo Picasso x-Type s-Type Land Cruiser super B Passat 3C, CC GTD GTI DSG TDI Automatic seat ibiza altea leon Fabia DACIA Lancia FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA Octavia ndrrim COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO 460 440 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament banese dy tre dhomeshe noteri banes qender kuqe pozicioni hapësire zyre lokal afarist bardha kompenzim hiri ordinance ndërrim sallon ondulimi qera kredi call buton Scott Buls Shimano keste tregetare centre studio banimi center 2 3 + 1 royal vg dardani tregtia bregu i diellit, veture vw qira ulpiane qafa rruga c nderrime posta pllac afarizem parcele toke shtepi banim villa pushim shpi pushimore natyre vikendice vikendic druri shpi tok kompjuter iPhone Camera Samsung iPad apple watch CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA JEEP KIA MITSUBISHI TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN SHARAN T6 t5 T4 TUAREG Golf Style Polo Highline 1 2 3 4 5 6 7 8 IV V VI VII VIII Tiguan, Avansuar Plus Touareg, Touran 7 ulese, CAPTIVA FERRARI LAND ROVER SPORT EVOQUE RANGE ZONDA ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne Acura Aixam Alpina Artega Asia Motors Iveco Aston Martin BAIC, Bentley, Brilliance, Bugatti, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Corvette Daewoo, Daihatsu, DeTomaso, Dodge, Ferrari, GMC, Great Wall, Grecav, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Koenigsegg, KTM, Lada, Lamborghini, Landwind, Lexus, Ligier, Lincoln, Lotus, Maserati, Maybach, MG, MINI, Morgan, NSU, Oldsmobile, Plymouth, Pontiac, Proton, Skoda, Spyker, Ssangyong, Subaru, Talbot, Tata, Tesla, Hybrid, Trabant, Triumph, TVR, UAZ, Wartburg, Wiesmann, Yugo, Serie Zastava, Peugeot, Citroen DS4 DS5 c1 c2 c3 c4 c5 c6 honda nissan jaguar sier sierra saab Smart, MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 e300 E350 ML320 ML500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS Packet Diesel Benzin Plin rryme ML GL GLK M3 M5 M6 318 320 a cllas, Quattro, B clas C E S CDI Avantgarde Facelift, Pikap, Kombi Caddy, Pick UP, Couper, Reno, Renault, Clio, Megane, Laguna


ALP , ALP Real Estate , Real Estate , Patundshmeri , Patundsheri , Banes , Shtepi , Truall , Parcel , Toke , Ari , Hektar , Banese , meter katror , Agjencion , Agjencion per Patundshmeri , Agjencioni per Patundshmeri , shitblerje , shit blerje , qera , qira , qeradhenje , qiradhenje , zyre , zyre me qera , zyre per qira , banes per shitje , banes per qera , banes per qira , banes me qira , kati 1 , kati 2 , kati 3 , ndertes , ndertesa , ndertues , kompani e ndertimit , kompani ndertuese , investim , Pro Real Estate , Access Real Estate , EA Real Estate , Agjencioni Prishtina , Agjencioni Max , Prona Plus , termokos , nxemje , ngrohje , nxemje qendrore , ngrohje qendrore , lagjja Qendresa , lagjja Marigona , Marigona Residence , Marigona 1 , Lagjja Nic , Chelsea Point , Lagjja Qëndresa , Prishtina City Center , Prishtina e Re , Veternik , Novoberde , Llapnaselle , Llapnasell , llapllasell, Llapllasell , Boge , Bog , Rugove , Rugov , Brezovice , Brezovic , Lipjan , Ferizaj , Prizeren , Prizren , Gjakov , Rruga C , Dragodan , Mitrovic , Vushtrri , Obiliq , Magure , Shkabaj , Sofali , Velani , Pejton , Tokbashqe , Lagjja e Muhaxhereve , Aktash , Qender , Qagllavic , Bregu i Diellit , Rruga B , Rruga C , Mati 1 , Lagjja e Spitalit , Emshir , Veterrnik , Zllatar , Fushë Kosovë , zone , zonë afariste , zone biznesi , hapesir afariste , afarist , penthouse , Tasligje , Taslixhe , qagllahice , Qagllavicë , Hajvali , karting , rent , sale , sales , rent a car , Dukagjini Residence , fushekosove, Fushe Kosove, qera, banes me qira, qira, Prishtine, Biznes, Shtepi, Oborr, kerkohet me qera, fellne, kauqa, villa, villa ne shitje, villa me qera, kuzhin, kuzhina me porosi, sallon, koridor, gilindera, perde, orbitrek, piktura, llaptop, patundshmeri, shitje, qeraja, shitblerje, Banes, hekurudh, bileta, zyre, lokal, lokale, knauf, mjeshtri, mjeshtri i ujit, mjeshtri i rrymes, cerada, karrika, tavolina, telefon, iphone, samsung, tushkabin, pllaka, shkall, skele, dollapa, orman, mercedes, bmw, golf, gollf, golf 4, golf 5, golf 6, golf 7, t2, t3, t4, t5, t6, polo, pollo, a class, b class, c class, e class, s class, g class, v class, GL, ML, x1, x2, x3, x5, x6, x7, bmw 3, bmw 2, bmw 1, bmw 5, bmw 7, audi a 4, a4, a5, a6, a7, a8, q3, q5, q7, q8, traktor, zall, dhome gjumi, banese ne Prishtine, Ferizaj, Vushtrri, Mitrovic, Gjilan, Pej, agjencion, qeremide, kulm, kulma, llamarin, llamarin punues, dhoma, ballkon, teras, tepih, shator, truall, parcel, kerr, vetur, makin, audi, tiguan, taureg, bora, pikap, caddy, caddy me 5 karrika, televizor, bicikell, frizere, berber, frizer, dyr, dritare, kombi, kamion, bager, passat, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, kompjuter, pc, Toshiba, Lenovo, maus,digitron, tastier, trapezari, fioka, LG, iphone 6, iphone 7, iphone 8, iphone X, iphone 11, iphone 12, iphone 12 pro, iphone 13, iphone 13 pro, iphone 14, iphone 14 pro, soni, sony, soni 5, sony 5, sony 4, soni 4, playstation, frigorifer, lug, pijata, fshis elektrike, fshis e rrymes, drita, uj, ujesjelles, kanalizim, pem, perime, anllaser, gurtne, mjeshter, qelsa, brav, brav e lir, ulje, mjeshter i uljes, filter i ajrit, guma, guma tdimrit, guma tveres, bandasha, fellne 16, fellne 17, fellne 18, fellne 19, fellne 20, acer, thinkpad, autopjese, motoqikleta, 50cc, 100cc, 150cc, 200cc, 250cc, cimer, cimere, villa, tok, fusha, ferma, objekte te huaja, objekt, teknik e bardh, aparat, aparate shtepiake, mobilje, inventar, dekorim, ngjyrosje, makina dhe vegla, materiale per ndertim, per femije, servis, telefon fiks, celular, pjese dhe paisje, tv, foto, aparate, satelit, DIGITRON , film, muzik, paisje sportive dhe aktivitete ne natyre, kompresor, instrumente muzikore,,, llaser per knauf, llaser per pllaka, burmashin, aku, makit, qetk, shtraf, shraf, valak, kafsh shtepiake, veshje, kepuc, aksesor, akcesor, or, libra, revista, gazeta, artikuj per koleksion, turizem dhe evente, biznis dhe pune, hapsir afariste, dorzim i biznesit te perpunuar, qertifikate, shitje me shumic, shitje me pakic, kafsh ne ferm, pula, sherbime dhe pune, lopa, veterinar, veterinar per qen, qen, mac, klysh, resever, digitron, bicikell, biciklla, giant, bulls, bmx, printer, ngjyr per printer, i pershtatshem, kapet, agjent, agjent i patundshmeris, shpi, shpija, shtepiaku, Biciklet, biçiklet, elektrike, me rrym, bicikleten, bicikell, bicikllen, biciklla, bicikleta, biçikleta, mercedes bike, trotinet, trotinetin, trotineti, motor, moped, electric bike, hybrid bike, hibrid, hybrid, hybrit, paisje per fitness, ushtrime trupore, biçiklet per ushtrime, orbitrek, fitness, ushtrime, Memorje per pc memorje per laptop Syza antireflex syze antireflex syze per pc, syza per pc, syza per laptop, syze per laptop Golf 4 TDI 1.9 diesel Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel Golf 5 Plus 1.9 diesel Golf 6 TDI 2.0 trendline Golf 7 Automatik Audi A4 TDI Mazda 6 2.0 Bmw X5 BMW X6 Bmw 530d Bmw 320 Mercedes Benz c220 Mercedes A170 Mercedes Skoda Golf 5 Tiguan Mercedes S 2016 Golf 7 GTD Golf 6 GTD Audi A6 2016 MERCEDES BENZ CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C27
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38348305333

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione