Cls 2015 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls 2015,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cls 2015 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:19 Dyqani ,

MERCEDES BENZ CLS 63 AMG S 4MATIC V8, 585CV, 2015

59 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:00 ,

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:49 ,

Ford Transit Custam

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:21 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:20 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:46 ,

Mercedes CLS 350 CDI full

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:23 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 11:52 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 02:30 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 20:24 ,

Okazion MERCEDES BENZ CLA 220 NAFTE

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 18:23 ,

Shitet super C220 2015 okazion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:18 ,

Golf 7

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Jan 16:53 ,

super mercedes benz cls 550 2015

29 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Jan 21:54 ,

Shitet CLS 4000, 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 22:33 ,

Cls 320 Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:46 ,

VW GOLF 7 - 1.6 NAFTE - AUTOMAT - 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 11:13 ,

Range Sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 19:33 ,

Gl bluetec OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 16:55 ,

E class 2011 + B class 2012

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 16:48 ,

Cls 500 2015

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 14:06 ,

Cls 400 pa taks luksi

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 11:39 ,

arsyje emigrimi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 12:27 ,

Mercedes CLS 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 11:52 ,

Cls 400 pa takse luksi

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Sht 18:32 ,

Cls 400 pa taks luksi

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Gush 10:46 ,

Cls AMG

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 00:05 ,

Cls 400 biturbo

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 14:07 ,

CLS 250 BLUETEC 9G TRONIC 2015 (NDERROHET ME AP)

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 20:55 ,

CLS 250 Bluetec/AMG PAKET

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 06:38 ,

Audi q7 3.0tdi quattro look 2013 nga suedi ndrrim

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 15:54 ,

MERCEDES BENZ CLS 280CDI 4MATIC 2015

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 18:43 ,

Mercedes - benz CLA Shootingbrake 2015

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 11:32 ,

Mercedes CLS 350 benzin -07

15 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls 2015 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cls 2015 Cls 2015 Cls 2015 Cls 2015

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione