Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 14:26
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C230 Benzin Automat Okazion

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25
Linku:
,

Okazion Shitet Mercedes Benz B200 11200 ��

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:00
Linku:
,

Apartament 2+1

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
12 Maj 21:49
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:44 ,

Shitet apartament ne Orikum

33 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:44 ,

Shitet 2+1 i mobiluar, Plazh i Vjeter

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:44 ,

Shitet Garsoniere e mobiluar

22 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 13:43 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:43 ,

Uji i Ftohte, tek Vilat shitet apartament 1+1

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 13:43 ,

Radhime shitet 1+1, 54 m2

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 13:32 ,

Ford Focus C-Max (Mundesi nderrimi)

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 ,

Vw Passat 1.9 dizel 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 Dyqani ,

JEEP WRANGLER SAHARA 2013 AUTO PENTA

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:07 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:07 Dyqani ,

Citroen Nemo 2013 AUTO PENTA

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:06 Dyqani ,

BMW 320 STATION WAGON 2007 AUTO PENTA

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:06 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Mercedes Benz C250d 2018 AUTO PENTA

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:05 Dyqani ,

VW POLO 2006 NAFTE AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Fiat Panda 4x4 1.3 MultiJet 2008 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2008 AUTO PENTA

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05 Dyqani ,

HYUNDAI SANTA FE 2007 AUTO PENTA

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 Dyqani ,

Mercedes Benz GLK 220 2011 AUTO PENTA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Dyqani ,

Mercedes Benz B180 EXCLUSIVE AUTO PENTA

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:04 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTO PENTA

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:03 Dyqani ,

VW POLO 2010 BENZINE GAS AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:03 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:03 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B 180 AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione