Benz | Vlorë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1788
Audi , 13
Ford , 7
Opel , 4
Ssangyong , 3
Toyota , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Tata , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 15:32
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz Avangard

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:13 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2008 AUTO PENTA

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:12 Dyqani ,

MERCEDES BENZ S600 LUNGO PRESIDENCIAL AUTO PENTA

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESSOR BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

MERCEDES-BENZ C230 KOMPRESSOR , SPORT EDITION

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:57 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Mercedes Benz E 350

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:01 ,

mecedes benz E240 viti 1982

8 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 ,

Okazion 3400 euro mecedes benz E220 OSE NDROHET me Kamper

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz C320 M.Nderrimi + -

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:49 ,

Okazion Mercedes-Benz viti 2004-2005 cmimi i trajtueshem

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016

16 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B 180 AUTO PENTA

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:15 Dyqani ,

SPRINTER 313 2008 AUTO PENTA

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:14 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E280 EVO 2008 AUTO PENTA

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 cdi 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:13 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E280 2008 AUTO PENTA

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 Dyqani ,

Mercedes Benz C250d 2018 AUTO PENTA

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:12 Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:27 ,

shitet mercedez benz c clas panoramik full opsion

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Mercedes Benz ML 350 2007///CMIMI OKAZION I DISKUTUSHEM

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:48 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz E280✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:48 Dyqani ,

����Mercedes-Benz C 200 nafte����

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Mercedes c class (okazion) ///AMG LINE///

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:54 ,

Mercedes Benz B 200 Kambio Automat Viti 2010..

5 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 ,

AUTO LAMAJ Mercedes Benz C220 nafte 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 ,

AUTO LAMAJ mercedes c200

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:42 ,

Mercedes-Benz C class

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:33 ,

Mercedes-benz E-class 220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:24 ,

Benz C Class (W204) BLUEE EFFICIENCY AVANGARD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

MERCEDES BENZ EVO 220////

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:05 ,

Mercendez-benz Cls 320

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 Dyqani ,

Mersedez Benz Aclas 2.0cc Nafte Automat 2006

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:37 ,

E-classe 320

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:34 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:57 ,

Shitet Mercedes Benz C-Class

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:46 ,

2011 Mercedes Benz c300 4MATIC benzin/gaz FULL OPTION

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:58 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione