Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 - Makina Të gjitha në Vlorë

Audi , 12
BMW , 4
Fiat , 3
Acura , 3
Ford , 3
Volvo , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:31 Makina , Vlorë

❌️Shitet Volkswagen Golf 6 2.0 Nafte Look GTD ❌️

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:29 Makina , Vlorë

2015 Volvo S60 AWD benzine/gaz

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:19 Makina , Vlorë

PUNTO EVO 1.3 Multijet 2011. ***VETEM WHATSAPP***

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN GOLF 6

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 09:53 Makina , Vlorë

BMW X6 3.0 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 14:05 Makina , Vlorë

SHITET NDEROHET

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 10:10 Makina , Vlorë

Golf 6 R line OKAZION

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 11:28 Makina , Vlorë

vw golf 6. 1.4 tsi.. automat

6 200 EUR

01 Dhj 07:57 Makina , Vlorë

Shitet Golf 6 GTD Fabrike

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:53 Makina , Vlorë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 18:21 Makina , Vlorë

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 17:20 Makina , Vlorë

Shitet golf 6

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 16:24 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:51 Makina , Vlorë

Omazion vetm sot

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:42 Makina , Vlorë

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG me paketa 4.3 AMG Line

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 10:41 Makina , Vlorë

Golf 6 gti super okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 08:34 Makina , Vlorë

Golf

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:42 Makina , Vlorë

BMW 320 CD Coupe 2005 SHITET Ndrrohet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 11:20 Makina , Vlorë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 11:19 Makina , Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️E Class 280 Nafte ♣️0696807892

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:40 Makina , Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 11:35 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ CLS 320CDI

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina , Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 21:21 Makina , Vlorë

Shitet golf 6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 14:12 Makina , Vlorë

��Shitet Golf 6 1.4 benzin

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 13:05 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0 nafte 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 12:11 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0

6 570 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 08:20 Makina , Vlorë

Shitet nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:58 Makina , Vlorë

Mercedez benz

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:55 Makina , Vlorë

Ford Ranger

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 20:54 Makina , Vlorë

Look Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 20:17 Makina , Vlorë

Shiten fuoristrada BMW X5 dhe MERCEDES BENZ ML

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 19:53 Makina , Vlorë

Golf 6 Shitet ose Nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 21:51 Makina , Vlorë

Golf 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 09:42 Makina , Vlorë

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 21:42 Makina , Vlorë

Mercedes ML350 cdi Bluetec 2014 21.000€ mundesi nderrimi

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 13:46 Makina , Vlorë

Golf 6 full option

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 10:22 Makina , Vlorë

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 05:53 Makina , Vlorë

Volksvagen golf 6 / Automatik

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 05:51 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 20:25 Makina , Vlorë

Golf

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 21:27 Makina , Vlorë

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 10:17 Makina , Vlorë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 11:44 Makina , Vlorë

Golf 5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 19:17 Makina , Vlorë

Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 14:59 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec super okazion vetem per 1 jav!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 19:00 Makina , Vlorë

Volkswagen Golf 6 Higline 2.0Tdi Kambio Automatike Viti 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 18:55 Makina , Vlorë

Volkswagen golf 6 2.0 Tdi Kambio Automatike 2010 Higline

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione