Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 12:50
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60

Sot 12:59 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE PSIKIATRISE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:46 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KISHES ORTODOKSE

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 12:42 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private ne Orikum.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:29 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:31 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi Private - Lagjja "Partizani",Vlore

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:44 Shtëpi , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 00:30 Shtëpi , Vlorë

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:28 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 19:02 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:40 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE PRANË ELEKRIKUT, VLORË

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:49 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:08 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 11:40 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 11:40 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 11:40 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 10:30 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 10:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

NE VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 10:02 Shtëpi , Vlorë

Comfortable Apartment with Seaview

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 20:50 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI 2-KATESHE

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Mar 16:22 Shtëpi , Vlorë

Shpi private me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Mar 15:51 Shtëpi , Vlorë

Vile ne shitje

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 12:50
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
26 Mar 12:14 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Mar 08:28 Shtëpi , Vlorë

Okazion 120.000 me certifikat pronesie

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 00:19 Shtëpi , Vlorë

Shitet Objekt 4-katesh

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Mar 00:18 Shtëpi , Vlorë

Shtëp private në shitje në Vlorë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 00:15 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Mar 00:14 Shtëpi , Vlorë

Apartament

290 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
25 Mar 13:34 Shtëpi , Vlorë

Apartament i ri ne pallat te ri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 11:48 Shtëpi , Vlorë

SHTEPI PUSHIMI PER CDO DIT TE VITIT..SUPER CMIME����

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
25 Mar 11:03 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi me truall dhe 3 kate

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Mar 10:56 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 18:36 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private vlore

1 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Mar 16:51 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Rruga e Dëshmorëve, Vlorë

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 16:45 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Jonufër, Vlorë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:45 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Himarë, Vlorë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:21 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Jonufër, Vlorë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 16:03 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje ��Rruga "Dëshmoret", Vlorë

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
24 Mar 15:53 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje Lagjia “24-Maj”, Vlorë

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Mar 20:18 Shtëpi , Vlorë

Apartament 2+1 Vlore te Rruga e Cipajve

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 14:25 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi Private - Lagjja "28 Nentori",Vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 14:19 Shtëpi , Vlorë

lagjja "Osman Haxhiu", Vlore

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione