Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambiente biznesi Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:50 Dyqani Të tjera , Vlorë

Hotel në shitje, Qeparo

1 000 000 EUR

Online
Dje 19:02 Zyra , Vlorë

Jepet ambient biznesi me qera ne Tranballkanike!

600 EUR / muaj

Dje 17:16 Zyra , Vlorë

Shitet ambient biznesi ne Skele Vlore!

90 000 EUR

Dje 11:07 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Shitet dyqani ne katin 0. 50m nga bulevardi

45 000 EUR

Dje 11:03 Zyra , Vlorë

Jepet me qera ambienti ne katin e 2

Dje 11:03 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Jepet dyqan me qera 200m nga bulevardi Vlore-skele

150 LEK / muaj

Dje 10:29 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Prona komerciale në shitje në Lungo Mare!

81 400 EUR

Dje 08:44 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Njesi ne shitje

1 300 EUR

19 Sht 17:14 Zyra , Vlorë

Okazion shitet ambient Biznesi ose Zyre

62 000 EUR

19 Sht 17:14 Zyra , Vlorë

Okazion Shitet ambient Biznesi ose Zyre

62 000 EUR

19 Sht 16:33 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Okazion ! Shitet njesi sherbimi ne Vlore

35 000 EUR

19 Sht 00:06 Të tjera , Vlorë

Jepet me qera ambjent biznesi

600 EUR / muaj

18 Sht 17:14 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Njesi Sherbimi/ Dyqan.

120 000 EUR

18 Sht 10:10 Depo , Vlorë

Kombinat sharre

2 000 EUR

18 Sht 08:21 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Njesi me qira

17 Sht 12:01 Të tjera , Vlorë

��Okazion Shiten Mobiljet��

16 Sht 11:07 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Pronë komerciale e sapo rinovuar

200 EUR / muaj

16 Sht 09:58 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Pronë komerciale e sapo rinovuar

200 EUR / muaj

15 Sht 03:06 Të tjera , Vlorë

Lokal i kompletuar skele Vlore

348 000 EUR

14 Sht 20:38 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

DYQAN ME QIRA NE VLORE

14 Sht 10:13 Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Njesi sherbimi shitet dyqan

200 000 EUR

14 Sht 10:10 Të tjera , Vlorë

Ndërtes 3-katëshe në shitje

700 EUR

Online
12 Sht 11:24 Dyqani Të tjera , Vlorë

RADHIME, JEPET HOTEL PER QIRA!

3 000 EUR / muaj

Online
12 Sht 08:04 Të tjera , Vlorë

JEPET me qera

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione