Vlorë | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

15 Sht 19:55 ,

Vile

220 000 EUR

17 Gush 11:01 ,

Ambient biznesi

40 000 LEK / muaj

12 Gush 15:58 ,

Magazine

50 000 LEK / muajNë fillim