Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqane dhe Trafika Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:30 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Shitet, Hotel, Vorë, Tiranë.

800 000 EUR

Online
Dje 17:16 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

NJESI NE SHITJE

1 300 EUR

Online
Dje 15:31 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Dyqan në shitje, Lugomare

150 000 EUR

Shitësit të Besuar
22 Shk 12:01 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

VLORE, JAPIM MAGAZINE ME QIRA

400 EUR / muaj

Online
22 Shk 09:16 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

JEPET ME QERA DYQAN 50 M2 TE VOLA

250 EUR / muaj

22 Shk 09:12 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

SHITET DYQANI 52 M2 TE CONAD

65 000 EUR

22 Shk 09:12 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

JEPET ME QERA DYQANI PRANE SHKOLLEN 1 MAJ

230 EUR / muaj

21 Shk 21:54 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Dyqan

115 000 EUR

21 Shk 17:51 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

DYQAN NE SHITJE NE SKELE.

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
21 Shk 17:50 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Njesi Sherbimi/ Dyqan.

125 000 EUR

Online
20 Shk 17:35 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Shitet ambjent komercial ne Lungomare

66 500 EUR

19 Shk 13:38 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Dyqan - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

480 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
19 Shk 11:46 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Ambjent biznesi ne shitje ne Skele, Vlore!

80 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Shk 19:41
Linku:
Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Jepet me qera Objekt/Dyqan 100m²

40 000 LEK /

16 Shk 13:09 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Shitet dyqani ne katin 0. 50m nga bulevardi

45 000 EUR

16 Shk 10:31 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

JEPET ME QIRA

450 EUR

15 Shk 10:23 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

LUNGO MARE DYQANE

260 000 EUR

15 Shk 09:58 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Jepet magazine me qera

800 EUR

14 Shk 21:04 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Dyqan ne qera ne Transballkanike Vlore

1 100 EUR / muaj

14 Shk 16:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Shitet

60 000 EUR

13 Shk 11:37 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 250 EURO/MUAJ

25 000 LEK / muaj

13 Shk 10:30 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

SHITET AMBJENT BIZNESI KLINIKE DENTARE

40 000 EUR

12 Shk 13:30 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

shitet dyqani ne lungomare te rira

140 000 EUR

12 Shk 12:49 Dyqane dhe Trafika  ·  Vlorë

Jepet me qira njesi sherbimi /dyqan

1 100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione