Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet - Apartamente Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori Apartamente,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartament tek Residenca Santorini, Dhermi

592 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 !!

360 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 !!

360 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHESHI I FLAMURIT,VLORE

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 05:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartament tek Residenca Santorini, Dhermi

592 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET HOTEL 600 M2 NE DHERMI 1.300.000 EURO

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 01:49 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartamenti

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 23:53 Apartamente  ·  Vlorë

Okazion, Shitet 1+1, Orikum, Pallatet e Reja

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:53 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament 1+1, Orikum

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER BIBLOTEKES SHEFQET MUSARAJ!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Dje 20:56 Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GREEN COAST RESIDENCES

540 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:59 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Garsoniere //hipoteke LUNGOMARE .Vlore

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Dje 19:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT NE SHITJE AFER LUNGOMARES !

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT NE ZONEN E LUNGOMARES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PORTIT!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET 3600M2 TOKE NE NARTE!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet aprtament 2+1 ne Lagjen "24 Maj"

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KISHES ORTHODOKSE NE VLORE!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE PREFEKTURES VLORE !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË SARANDË !

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:04 Apartamente  ·  Vlorë

Orikum, Shitet 1+1, Kompleksi Relax

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:46 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT | NE SHITJE | VLORE / “MARINA BAY RESORT”

235 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE TEK RRA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 17:15 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Apartament 2+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE PREFEKTURES VLORE !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 15:22 Apartamente  ·  Vlorë

Apartament me pamje nga deti Orikum

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:56 Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1| NE SHITJE | VLORE / “MARINA BAY RESORT”

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Dje 14:07 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament 2+1 +2, Orikum

104 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:53 Apartamente  ·  Vlorë

Santorini , Shitet Apartament 2+1, Dhermi

289 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:51 Apartamente  ·  Vlorë

Dhermi, Shitet Apartment 1+1, Rezidenca White Rock

360 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:48 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet, Apartament 1+1, Orikum, Pallatet e reja

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione