Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:25
Linku:
,

Okazion Shitet Mercedes Benz B200 11200 ��

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 21:49
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:00
Linku:
,

Apartament 2+1

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 18:14
Linku:
,

PORSCHE CAYENNE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 19:36 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

MERCEDES C220 CDI-AVANTGARDE✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

Ford fiesta 1.4 nafte. 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:26 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:20 ,

Pasat 2012 1.6 naft

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:08 ,

opel corsa

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:04 ,

MERCEDES-BENZ C230 KOMPRESSOR , SPORT EDITION

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

Shitet C 300 4Matic

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:00 ,

R Class 320 4matic pa taks luksi

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

Okazion fokus 1.6 naft viti 07 targim per her te par

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:39 ,

Nissan Note 1.4 benzin gaz 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:39 ,

Nisan qashqai 1.5 naft viti 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 ,

Mercedes Benz Ml350 benzine gaz 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:32 ,

JEEP 4x4 Motorr 2.7 Nafte crd Benci Automat super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:27 ,

Skuteron 150cc

450 LEK

Viti: 2005
Sot 18:14
Linku:
,

PORSCHE CAYENNE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:10 ,

Apartament per pushime verore ne lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 18:07 ,

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

VW Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Papafingo ne lungomare

Numri i dhomave: 6
Sot 18:03 ,

MINI COUPER *OKAZION*

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

CHEVROLET SPARK 1.4 AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:02 ,

*OKAZION* BMW 328d xDrive Wagon

22 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:01 ,

JEEP RENEGADE AUTOMATIK 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 ,

C class 220 cdi kra anglez

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:58 ,

Jaguar XF 2.2D LUXURY X250+++ FULL

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:55 ,

Pitbull amstaff

1 111 111 EUR

Sot 17:51 ,

Shitet ose nderrohet me makin gaz benzin

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:50 ,

Bmv 530d

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 ,

Apartament 2+1&1+1,Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:36 ,

Apartament dhoma

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 17:30 ,

Mercedes Benz C220 Cdi Viti 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 ,

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:28 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:26 ,

Mercedes-Benz w203 200 kompresor

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione