Smart | Vlorë | Automjete | Makina

Smart , 125
Audi , 9
Ford , 6
Fiat , 2
Lancia , 2
BMW , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:28 ,

��Shitet: SMART for four�� ✅Motorr 1.5 nafte ✅Kambio manual

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:02 ,

BMW 330CD SPORT

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:45 ,

MERCEDES S 450 ///AMG PACKET- PANORAMA-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:45 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

MERCEDES C220 CDI-AVANTGARDE✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:57 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:11 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:18 ,

OKAZION Kity Fazes Ford 2004-2009

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:55 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:07 ,

Mercedes C220 Avantgarde

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 20:57 ,

Smart forfour 1.5 CDI automatik

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 12:38 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 07:15 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 09:18 ,

Shitet smart 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 00:08 ,

Smart

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:15 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:27 ,

C220 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 16:38 ,

Okazion smart brabus

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:09 ,

shitet smart for two

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 13:08 ,

Shitet Smart 2009 ose mundesi nderrimi

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 16:30 ,

Okazion Smart i sapoardhur Benzin Gaz 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:36 ,

Smart

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 21:40 ,

Shes Golf 5 1.9 TDI Look GTI

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 10:47 ,

Shitet smart for two ✌��

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Pri 11:14 ,

smart four four okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 21:15 ,

Shitet smart 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 18:33 ,

Shitet smart 2012

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 11:41 ,

Okazion smart brabus

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:20 ,

Smart

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 10:12 ,

Smart 600

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 12:56 ,

Smart ( vetem per pjese kembimi )

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:37 ,

smart four four okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:38 ,

Smart

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Jan 11:46 ,

Smart

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 14:59 ,

Okazion Smart fortwo me targa Shqipëtare 1500 €

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 14:55 ,

Mercedes C 200 Cdi 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 08:50 ,

Shitet Smart ForTwo

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione