Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

transballkanike - Apartamente Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe transballkanike,kategori Apartamente,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj transballkanike Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:24 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1, Çmim okazion !!!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ne Transballkanike!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:59 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje prane bankes Intesa SanPaolo!!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Dje 18:53 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1 Boulevard for rent

380 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 18:53 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 Qera mujore Shtator

350 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 09:53 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 2+1 ne Transballkanike Vlore

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 16:43 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË TRANSBALLKANIKE,VLORË .

58 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 16:24 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

104 140 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Sht 16:21 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Sht 15:59 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
23 Sht 11:29 Apartamente , Vlorë

Apartamente per qera ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:28 Apartamente , Vlorë

Apartamet 2+1 me qera afatgjate ne Transballkanike Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 11:28 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 me qera afatgjate Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:17 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 2+1 ne Transballkanike Vlore

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Sht 11:14 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne Transballkanike Vlore

115 000 EUR

23 Sht 11:12 Apartamente , Vlorë

Apartement ne shitje 3+1 Transballkanike Vlore

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Sht 11:12 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 1+1 Transballkanike Vlore

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 09:43 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1+2 në shitje në Transballkanike

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 08:32 Apartamente , Vlorë

shitet zyre kati 2 transballkanike vlore

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 01:17 Apartamente , Vlorë

Super apartament ne shitje 2+1+2 ne Transballkanike, Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 20:33 Apartamente , Vlorë

Apratement ne shitje 2+1 ne Transballkanike Vlore

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 12:58 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Transballkanike

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 12:06 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per shitje ne Transballkanike

119 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 11:25 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1+2 per shitje ne Transballkanike

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 09:58 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 në Transballkanike

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 13:21 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 ne Transballkanike,Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 10:15 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1 fully furnished for sale in Vlora

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 10:08 Apartamente , Vlorë

for sale,✅ only 5 minutes walk away from the sea

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
12 Sht 13:17 Apartamente , Vlorë

Apartament - Me Qira - Vlorë, Shqipëri

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Sht 11:42 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 ne Transballkanike

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Sht 17:04 Apartamente , Vlorë

Very Modern and Spacious Apartment in city

295 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Sht 15:50 Apartamente , Vlorë

Modern and spacious apartment

295 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Sht 15:42 Apartamente , Vlorë

Very Modern and Spacious Apartment in city

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Sht 20:46 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Transballkanike, Vlore!

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Sht 13:35 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ne Transballkanike, Vlore!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Sht 15:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per shitje ne Transballkanike!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Gush 18:04 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 me qera ne Transballkanike Vlore

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Gush 11:49 Apartamente , Vlorë

Jepet Apartament 2+1 me Qera ne Transballkanike

300 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Gush 17:06 Apartamente , Vlorë

Modern and very spacious apartment in Transballkanike area

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Gush 12:19 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Ap 1+1 per pushues prane Lungomares

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Gush 12:19 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Ap 1+1 per pushues prane lungomares

50 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Gush 12:18 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Ap i 1+1 per pushuesa prane Lungomares

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
25 Gush 15:10 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË TRANSBALLKANIKE,VLORË.

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Gush 23:45 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA 1+1, KOMPLEKSI “VALA COMPANY” VLORE

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Gush 17:30 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shtije 2+1 ne Transballkanike Vlore

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj transballkanike | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione