Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Vlorë

Acura , 16
Aixam , 3
Alfa Romeo , 141
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 1295
BAIC , 3
Bentley , 5
BMW , 901
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 51
Chrysler , 33
Citroën , 258
Corvette , 2
Dacia , 8
Daewoo , 20
Daihatsu , 7
Dodge , 8
Ferrari , 6
Fiat , 956
Ford , 2072
GMC , 2
Honda , 42
Hummer , 4
Hyundai , 122
Infiniti , 1
Isuzu , 15
Jaguar , 67
Jeep , 113
Kia , 76
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 129
Land Rover , 213
Lexus , 5
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 5
Mazda , 46
Mercedes-Benz , 5058
MG , 4
MINI , 90
Mitsubishi , 205
Nissan , 384
Opel , 967
Peugeot , 374
Piaggio , 5
Porsche , 58
Renault , 727
Rover , 20
Saab , 21
Seat , 122
Škoda , 43
Smart , 187
Ssangyong , 38
Subaru , 3
Suzuki , 50
Tata , 10
Toyota , 573
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2062
Volvo , 73
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 21:43
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet ML 2015 Night Edition

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:16
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Volkswagen Cady 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Ford Kuga 2.0 Disel Automat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 15:40
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:16 Makina , Vlorë

����Fiat Bravo 1.6 Nafte Viti 2009 Manuale

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16 Makina , Vlorë

✅��Lancia Ypsilon Automatike 1.4 Gaz+Benzin

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 Makina , Vlorë

Vw Golf 5 Automatike GT///1.4 Benzine Turbo Viti 2009 ����

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:07 Makina , Vlorë

Okazion 5700 Euro Mercedes E280 Nafte Automat "EVO" 2006

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 Makina , Vlorë

Jaguar XF 2.7 Nafte Automatike Viti Dhjetor 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:26 Makina , Vlorë

shitet 730d

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:26 Makina , Vlorë

Okazion!!!!!

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:23 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:17 Makina , Vlorë

Ford Focus 1.8 TDCI

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2009 1.4 DIESEL D4-D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Makina , Vlorë

audi a6 ose ndrrohet me mak me te vogel

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:09 Makina , Vlorë

MERCEDES C 200 CDI AVANTGARDE AUTOMATIK ✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:08 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2009 ST/LINE 1.6 ECONETIC☘✅SPORTPACKET ✅PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:07 Makina , Vlorë

Mercedes Benz E-Class Full

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 Makina , Vlorë

Shitet mercedes Ml 16000 euro

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:55 Makina , Vlorë

Mercedes Benz E-Class Evo

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Makina , Vlorë

Makin funerali

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Makina , Vlorë

Fiat idea.1.4 automat

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 Makina , Vlorë

Fiat 500 Abarth

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 Makina , Vlorë

BMW 750Li

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:21 Makina , Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Makina , Vlorë

FORD FOCUS OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:43 Makina , Vlorë

Mercedes benz C classe 220 Automat Viti 2008 Me dogane

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:39 Makina , Vlorë

Okaziooon Audi A4 2.0tdi 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 Makina , Vlorë

vw caddy 2.0 B-Gaz. fabrike okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:25 Makina , Vlorë

smart 600cc paronamik atomat

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:18 Makina , Vlorë

Shitet Nderrohet ML 250 2014 BLUETEC

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Makina , Vlorë

Shitet mercedes benz w 204

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 Makina , Vlorë

Fiesta 1.3 gaz benzine

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:02 Makina , Vlorë

Golf VI

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Vlorë

Opel Astra

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Vlorë

Audi RS6 V10 Biturbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:13 Makina , Vlorë

Mercedes Benz GLK 350

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 Makina , Vlorë

Peugeot 208 1.4 hdi automatic

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:07 Makina , Vlorë

Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Makina , Vlorë

Shitet Nissan Qashqai

25 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:01 Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:50 Makina , Vlorë

Citroen c5 exclusive 2009

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 Makina , Vlorë

Citroen c5 exclusive

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Makina , Vlorë

B class

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:38 Makina , Vlorë

❌❌OKAZION SHITET AUDI A6❌❌

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Makina , Vlorë

����Ford focus 1.6 nafte����

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:25 Makina , Vlorë

Shitet makine Range Rover

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������LEXUS 220 NAFT

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:24 Makina , Vlorë

��OKAZION�� HYUNDAI SANTA FE 200 NAFTE 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:24 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:24 Makina , Vlorë

Super OKAZION Benz E220-CDI

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:24 Makina , Vlorë

Mercedez Benz ML350 VITI 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:21 Makina , Vlorë

Shitet makine Reno

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione