Caddy | Vlorë | Automjete | Makina

Audi , 8
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 Dyqani ,

OKAZION Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:11 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Maj 13:27 ,

C220 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 20:39 ,

caddy maxi 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:11 ,

shitet benz

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 17:14 ,

Shitet caddy

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 13:14 ,

VW CADDY 2.0TDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:14 ,

VW CADDY 2.0TDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 20:30 ,

Shitet Caddy ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 20:48 ,

Mercedes-Benz CLS (2008) 156000 km

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 17:54 ,

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 17:09 ,

volswagen caddy

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 14:55 ,

okaziion Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 15:06 ,

VW Caddy dizel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 18:31 ,

Vw caddy 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 01:24 ,

⚜️ Audi Q7 4.2 tdi 3X-S line Full!! Dogan+Targa ⚜️

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 10:25 ,

Peugeot 3008 1.6 benzin Panorama

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 16:09 ,

Volkswagen Caddy

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 13:43 ,

Volkswagen caddy 1.6 tdi 2013 - 83.000km ❗️❗️

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Maj 19:43 ,

Okazion !! caddy 1.6 tdi 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 11:13 ,

VW CADDY 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 16:05 ,

VOLKSWAGEN CADDY

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:22 ,

Mitsubishi pajero automat.Okazion

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 19:49 ,

Volkwagen Caddy 1.6 tdi manual

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Shk 18:28 ,

Caddy 1.9 nafte e 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 10:24 ,

punto evo, nderrim me caddy 5 vende

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 15:21 ,

Golf 4 1.9 TDI 2001 me 3 të kuqe 150 kuaj fuqi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:20 ,

Golf 4 1.9 TDI 2001 150 kuaj fuqi 2200 euro

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 09:31 ,

Caddy 1.9 Life Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 21:49 ,

Ford FIESTA 2008 NDERROHET

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 16:04 ,

Shitet volswagen

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 13:13 ,

Vw caddy 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Gush 20:39 ,

VW Caddy 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 16:00 ,

Caddy 1.6 nafte 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 11:17 ,

Shitet VW caddy 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 17:08 ,

Volkswagen Caddy -06

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:47 ,

VW Caddy

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:51 ,

volksvagen caddy

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 11:30 ,

Shitet Audi A4 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:34 ,

Shitet volkswagen caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Mar 12:22 ,

Vw caddy kadi cadi

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Jan 18:57 ,

Audi!!!

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 18:53 ,

VW Caddy

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:00 ,

Audi!!!

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione