Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 16:07 Të tjera , Vlorë

POLTRON MARRJE GJAKU

420 EUR

Dje 16:07 Të tjera , Vlorë

PLAY STATION 3

200 LEK

Dje 16:06 Të tjera , Vlorë

MOBILJE

550 EUR

Dje 15:55 Makina , Vlorë

Fugon Peugeot Boxer 2019

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:51 Dyqani Makina , Vlorë

Pjese per Ford Maverick 2.0benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Dyqani Makina , Vlorë

Pjese kembimi Jaguar X-Type

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Dyqani Makina , Vlorë

Shitet Bmw 750 li 2009

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Dyqani Makina , Vlorë

Pjese per Pezho 206+307

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:50 Apartamente , Vlorë

Affittasi Bilocale: zona Stadio.

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 15:42 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 15:42 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:20 Apartamente , Vlorë

OKAZION Shitet SUPER Apartament 2+1+2

135 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Dje 15:20 Shtëpi , Vlorë

Villa privata in affitto

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
Dje 15:16 Apartamente , Vlorë

Japim me qera APARTAMENT 3+1

Numri i dhomave: 4
Dje 15:10 Të tjera , Vlorë

Ullinje

1 LEK

Dje 15:09 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Vlorë

Welger

4 300 EUR

Dje 15:08 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Vlorë

Plug Tek

600 LEK Çmimi me zbritje

Dje 15:04 Makina , Vlorë

SHITET MERCEDES BENZ C220 2007 AVANTGARDE AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:53 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 me qera ne Vlore me pamje nga deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:53 Konzolatë për lojëra , Vlorë

PS4 Slim SSD

300 LEK

Dje 14:50 Makina , Vlorë

Audi A4 - 3.0 TFSI Viti 2013

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:34 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ne Transballkanike !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:12 Makina , Vlorë

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:09 Makina , Vlorë

Opel combo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina , Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione