golf | Vlorë | Automjete | Makina

Audi , 12
Ford , 11
Opel , 5
Jeep , 4
BMW , 3
Fiat , 3
Peugeot , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Citroën , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf , kategori Makina , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:12 ,

❌Okazion❌Shitet E class 220 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 Dyqani ,

Audi A4 Avant 3.0 Tdi 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:29 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:22 ,

OKAZION Citroen C4 Picasso!!!

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:30 ,

GOLF 5

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Golf

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:40 ,

Okazion Golf 5 1.9 2008

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:11 ,

✅FIAT CROMA ✅AUTOMATIKE ✅2008 ✅FULL OPTIONS ✅Sallon Lekur

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Shitet ose nderohet volkswagen golf Gti

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Golf 5 look GTD shitet/nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Golf 5 , 2005, 1,6 Benxin FSI, Manual 6+1

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 ,

golf 6 gti fabrike 2.0 gti 2012 automat

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:01 ,

Golf

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:29 ,

golf 5 1.9 tdi 2007 manual

34 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:46 ,

Volkswagen Golf 6 HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:32 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

45 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 23:05 ,

VW Golf 5 Shitet ose Nderrohet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 17:52 ,

Golf 5 2.0 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 11:12 ,

✅ w124 2.0 benzine gas me letra te paguara

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 11:11 ,

Okazion BMW e sapo ardhur, me te gjitha dokumentat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 11:11 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 10:03 ,

VW GOLF VI

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 09:09 ,

‼Golf V 2008‼

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 20:30 ,

VW.GOLF 5 1.9 DISEL

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:53 ,

Golf 6 !!! OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 14:38 ,

Volkswagen Golf

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 12:28 ,

VW Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 22:26 ,

Shitet golf 4 super ne gjendje 1.9 naft

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 20:51 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 15:29 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 16:23 ,

golf 5 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 16:49 ,

SHITET

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 13:00 ,

SHITET/NDROHET

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 12:09 ,

VW Golf 2.0 Automat Me Me Targa Viti 2010...

8 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 17:07 ,

SHITET/NDROHET

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 16:18 ,

Golf 5 1.9

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:48 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:00 ,

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:09 ,

SHITET/NDROHET

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:58 ,

SHITET/NDROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 11:29 ,

Shitet Golf 5

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 13:56 ,

SHITET/NDROHET

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 19:20 ,

VW Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 TDI

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione