Vlorë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 21:49
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14
Linku:
,

PORSCHE CAYENNE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:25
Linku:
,

Okazion Shitet Mercedes Benz B200 11200 ��

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 14:26
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C230 Benzin Automat Okazion

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:01 Dyqani ,

NISSAN NV400 2012 AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:01 Dyqani ,

CITROEN PICASSO 2009 KAMBIO AUTOMATIKE AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:01 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.2 BENZINE 2010 AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:00 Dyqani ,

Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016

16 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Mercedes Benz E280 CDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:41 ,

Hyndai tuscon Automat nafte 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:31 ,

Okazion 3400 euro mecedes benz E220 OSE NDROHET me Kamper

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:31 ,

mecedes benz E240 viti 1982

8 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 ,

Okazion Mercedes Vito Frigorifer

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 benzine/gaz viti 2006

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 ,

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:15 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 ,

Bmw 530 look M\\\\\

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:14 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:13 ,

Okazion vetem 5 dite

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Jepet me qera

40 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sot 11:26 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 ,

Polo 1.4 Nafte

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 ,

Passat 2.0 Tdi

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 ,

Mercedes Benz ML350

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:10 ,

Nissan Cabstar 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 ,

Shitet volvo v50!!!

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:46 ,

Mercendez-benz Cls 320

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

Apartament me qera ditore ne lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:09 ,

Shitet

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:09 ,

Shitet ose nderohet

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:08 ,

Shitet Vile

400 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione