audi a3 | Vlorë | Automjete | Makina

Audi , 138
Ford , 6
Fiat , 2
BMW , 1
Chevrolet , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:29 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 110.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:05 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 ,

MERCEDES C 220 CDI /AVANTGARDE-AUTOMATIK /GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

Shitet dhe nderrohet automatik 2.0 tdi

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:34 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:30 ,

C220 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:07 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 12:50 ,

Shitet audi a3 2010 naftë automat

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 10:08 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 10:08 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 23:19 ,

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 12:09 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 22:00 ,

Bmw e90 320 naft full options /Nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 20:28 ,

Audi A3 - 2.0 naftee .. 4900 disktushem...

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:10 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:16 ,

Audi a3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 17:25 ,

Shitet audi a3 s line

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 16:16 ,

Audi A3 ! OKAZION ! Automatike !

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:12 ,

Audi a3 full , okazion per pak dit !

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 18:07 ,

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:19 ,

Okazion VW Golf 5 19.d

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 00:57 ,

Audi A3 2.0 tdi Okazion!!!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:56 ,

Audi A3, 2.0 TDI

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 20:40 ,

Shitete ose Nderrohet me golf 5 ose audi A3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 09:46 ,

Shes audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:58 ,

Shitet ose ndrrohet

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 19:46 ,

Okazion benzin gazz

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 01:52 ,

Okazion....

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 15:36 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 20:48 ,

Mercedes-Benz CLS (2008) 156000 km

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 18:16 ,

Audi A3 1.9 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:54 ,

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 13:07 ,

Audi A3 1.9 Naftë

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:42 ,

Audi A3 1.9 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 14:44 ,

Audi A3 1.9 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 13:20 ,

Audi A3 1.9 Naftë

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione