Skrapar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Korr 17:41 ,

Mitsubish Pajero

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 23:33 ,

VW Golf 4 benzin+gaz

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 19:39 ,

OKAZZIONE !!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 18:32 ,

Mercedes Benz

35 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:46 ,

Mercedes 203 munsi edhe ndrrimit

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 11:17 ,

Mercedes G240

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 10:54 ,

Mercedes G270

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 10:42 ,

G class

4 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 10:34 ,

G CLASS

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 17:18 ,

Shitet mercedez benz e-class gaz benzin konpresor

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Mar 09:10 ,

Shitet golf 4. Ocean 4x4

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 16:06 ,

Land Rover Freelander

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 20:07 ,

I sapo ardhur nga belgium

52 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Dhj 10:28 ,

Nissan Terrano off road 2.7 dissel

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 10:20 ,

Nissan Terrano off road 2.7 dissel

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 00:58 ,

C klas 220 viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:31 ,

OKAZION OPEL CORSA

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 12:07 ,

Okazion Opel Corsa motor 900 benzin!!!!

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 14:13 ,

Yamaha Xt

1 000 EUR

Viti: 2003
23 Korr 12:45 ,

dhi vendi 140 krer

100 000 LEK

19 Korr 10:29 ,

Dhi vendi

1 000 LEK

14 Korr 06:34 ,

Shtepi banimi skrapar (vila ndodhet ne cerenisht)

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Korr 16:11 ,

shitet shtepi

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione