Skrapar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Pri 20:31 ,

Mercedes-Benz E-Klasse

790 806 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 14:33 ,

Motorr lifan 110

65 000 LEK

Viti: 2007
05 Mar 20:19 ,

Okazion

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 10:09 ,

Honda XR650R

1 500 EUR

Viti: 2005
22 Shk 13:49 ,

Enkeled

13 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Shk 21:04 ,

shitet shpia 2+1

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Shk 19:17 ,

KAMIONCIN MERCEDES BENZ

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Jan 21:14 ,

OKAZION Passat viti 2005 , 2500cc shitet-nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 10:29 ,

KAMIONCIN MERCEDES BENZ 308 NE SUPER GJENDJE NE SH

6 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 14:03 ,

Ford Fiesta

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 16:22 ,

Shtepi prej 800m2 ne Skrapar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 21:15 ,

Iphone 5c

120 LEK

26 Nën 19:19 ,

Mercedes S 320 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 10:21 ,

Peugeot 307 sw 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 14:04 ,

Ml 280 Cdi Full Option ! Gjendje Prefekte !

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 23:18 ,

Mercedes E 320 CDI

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 23:06 ,

Peugeot 307 HDi naft 1.6 viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:20 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Naft

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 19:54 ,

VW Golf dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 13:40 ,

okazion per nje jave

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 09:31 ,

Passat 1.9 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:57 ,

iPhone 4

70 LEK

13 Gush 12:17 ,

2 iphone4

100 EUR

12 Gush 13:28 ,

2 iPhone 4

100 EUR

11 Gush 23:47 ,

Okazion Ipone 4

100 EUR

25 Korr 14:58 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 06:57 ,

fiat panda 4x4 off road

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 10:40 ,

Benz Classe A 170

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:40 ,

Mercedes Benz Classe A 170 Nafte Automatike

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:18 ,

Motocros

400 EUR

Viti: 1999
03 Korr 17:49 ,

Mitsubishi Pajero dizel

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione