Makina | Skrapar | Automjete | Makina

Ford , 4
Opel , 4
Peugeot , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori Makina,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Të gjitha | Makina | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:58 ,

Okazion Opel Corsa

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 19:09 ,

Shitet arsye mos perdorimi

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 18:15 ,

Mercedes C230 benzin+gaz

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 13:12 ,

Mercedes benc sprinter 2008 dogan e paguar 7400€

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 16:01 ,

W124 super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:38 ,

Ford Fusion Okazion��

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 22:56 ,

ford fokus

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:08 ,

Opel Astra .1.9 Nafte.3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 09:37 ,

mitsubishi

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 18:19 ,

Benz w124

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 17:32 ,

Shitet Mitsubishi L200 me 4×4

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 12:16 ,

LAND ROVER DISCOVERY 2.5 naftë

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 14:59 ,

Shitet Mitsubishi L200

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 18:12 ,

Volvo XC60

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:22 ,

Benz 200 d

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 18:29 ,

OPEL ASTRA 1.9 nafte 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 06:20 ,

okazion

6 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Pri 19:48 ,

mercedes w124

100 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 13:01 ,

Opel astra 1.9 nafte 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 16:01 ,

Shitet Reno megane viti 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 16:31 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 20:43 ,

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 10:47 ,

Kamjon

4 999 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 19:30 ,

Grande Punto

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 12:19 ,

okazion Mercedez benx avangard

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 18:51 ,

Shes Nderoj Mercedes B clas180

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:15 ,

shitet peugeot

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 16:27 ,

Shitet makina

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 20:58 ,

Shitet Land Rover Disvovery 2

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 14:18 ,

Makina esht e gatshme per Qdo lloj kontrodhi

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 18:52 ,

Mercedez 250 turbo avngart

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:06 ,

Makin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 12:02 ,

Seat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 21:11 ,

Tuareg v10 5.0 shitet ose nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 08:37 ,

Golf 4 1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:02 ,

Mercedes Benz c220 viti 2002

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 20:51 ,

TOYOTA

350 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 16:08 ,

Super okazion

5 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 10:29 ,

KAMIONCIN MERCEDES BENZ 308 NE SUPER GJENDJE NE SH

6 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 19:19 ,

Mercedes S 320 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 23:18 ,

Mercedes E 320 CDI

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 23:06 ,

Peugeot 307 HDi naft 1.6 viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:20 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Naft

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 19:54 ,

VW Golf dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 13:40 ,

okazion per nje jave

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:58 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 10:40 ,

Mercedes Benz Classe A 170 Nafte Automatike

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 17:49 ,

Mitsubishi Pajero dizel

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:39 ,

OKAZZIONE !!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Të gjitha | Makina | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione