Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy S10+ Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy S10+ | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Sht 21:47 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S10+ 6GB RAM, 128GB storage

270 EUR

13 Sht 18:48 Telefona celular , Elbasan

Samsung S10+ OKAZION

130 EUR

05 Sht 12:29 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung Galaxy s10 plus

250 EUR

17 Gush 19:38 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG Galaxy S10+

24 000 LEK

04 Gush 19:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy S10 PLUS 512GB

25 000 LEK

23 Korr 23:21 Telefona celular , Tiranë

okazion S10 plus 190 mije leke

190 LEK

17 Korr 19:28 Telefona celular , Tiranë

Galaxy s10 plus shitet ose nderrohet

270 EUR

25 Qer 09:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung S10 plus 512 gb

250 LEK

15 Qer 19:34 Telefona celular , Korçë

Shitet Samsung S10Plus 128/8

11 Qer 18:37 Telefona celular , Durrës

Galaxy S10+

250 LEK

16 Maj 15:49 Telefona celular , Durrës

samsung S10 + 10/10

230 LEK

07 Maj 23:55 Telefona celular , Korçë

Samsung s10 plus Shitje

30 000 LEK

19 Pri 08:54 Telefona celular , Durrës

Samsung S10 + akull

210 EUR

03 Pri 21:11 Telefona celular , Tiranë

SHITET S10+

140 EUR

04 Shk 11:29 Telefona celular , Durrës

shitet samsung s10 plus

20 000 LEK

31 Jan 12:51 Telefona celular , Tiranë

Samsung S10+

45 EUR Çmimi me zbritje

25 Jan 12:15 Telefona celular , Elbasan

Samsung s10+

240 LEK

18 Dhj 14:05 Telefona celular , Tiranë

S10 plus gjendje mire 220

30 Nën 11:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung s10 plus

23 000 LEK

25 Nën 14:21 Telefona celular , Tiranë

Samsung S10+ 128 Okazion

26 000 LEK

14 Sht 10:48 Telefona celular , Elbasan

sansung galaxy

200 LEK

01 Sht 12:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung galaxy s10plus

250 LEK

23 Gush 08:41 Telefona celular , Korçë

Samsung Galaxy S10+

07 Gush 10:17 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

300 EUR

20 Qer 23:12 Telefona celular , Vlorë

Samsung s10 plus

32 900 LEK

09 Qer 12:09 Telefona celular , Tiranë

shitet

300 EUR

22 Maj 12:42 Telefona celular , Korçë

Shes S10plus

27 000 LEK

08 Maj 16:04 Telefona celular , Tiranë

Shitet okazion

150 LEK

18 Pri 12:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung

280 LEK

14 Pri 10:00 Telefona celular , Pogradec

Shitet samsung s10 plus

280 EUR

11 Pri 08:24 Telefona celular , Fier

Okazion s10+ dhe s9+

30 000 LEK

10 Pri 16:58 Telefona celular , Durrës

SAMSUNG

300 LEK

03 Pri 20:36 Telefona celular , Fier

Samsung s10 plus okazion

180 EUR

02 Pri 19:01 Telefona celular , Tiranë

S 10 + Europe Dual sim 8/128

290 LEK

12 Mar 02:41 Telefona celular , Tiranë

shitet

300 LEK

04 Mar 14:16 Telefona celular , Korçë

Galaxy s10+

15 000 LEK

31 Jan 00:16 Telefona celular , Durrës

okazion s10 plus

360 LEK

19 Jan 15:46 Telefona celular , Tiranë

Samsung S10+ (8/128)

280 EUR

11 Jan 20:18 Telefona celular , Korçë

Samsung Galaxy S10+

150 EUR

10 Jan 21:12 Telefona celular , Tiranë

Shes Galaxy S10+ gjendje perfekte

42 000 LEK

05 Jan 12:08 Telefona celular , Korçë

Shitet Samsung Galaxy S10+

150 EUR

03 Jan 23:54 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S10+ SUPER OKAZION

220 EUR

21 Dhj 22:18 Telefona celular , Tiranë

Shes ndrroj

1 234 LEK

21 Dhj 01:05 Telefona celular , Tiranë

Samsung S10 plus

123 LEK

15 Dhj 05:19 Telefona celular , Peqin

Samsung Galaxy S10+ , Shitet!

38 000 LEK

11 Dhj 21:05 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung DUOS S10+ 128 GB

27 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy S10+ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione