Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone ne Shitje | Njoftimet per Telefona celular ne Shitje

Apple (Iphone) , 25371
Samsung , 992
Huawei , 63
BlackBerry , 60
LG , 57
HTC , 49
Nokia , 33
Sony , 27
i-mobile , 19
Lenovo , 16
Mobile , 14
Vodafone , 8
HP , 7
Google , 7
Motorola , 5
Apple , 5
Asus , 4
Alcatel , 3
Samsung , 2
Microsoft , 1
Lenovo , 1
Telit , 1
Apple , 1
Amoi , 1
ZTE , 1
i-mate , 1
AT&T , 1
Ericsson , 1

Gjej iphone ne Shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej iphone nga modelet e ndryshme si, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone X, XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe shume te tjere ne shitje. Gjej iphone me çmimet me te volitshme.
Sot 17:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Shkodër

•IPHONE 13 PRO 128 GB•

510 EUR

Sot 17:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Durrës

iPhone XS Max Okazion !

22 000 LEK

Sot 16:55 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 11 Pro Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone 12 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 13 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Ekran iPhone 11 Origjinal ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:46 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

❌ Port Karimimi iPhone 11 ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

❌ Kase iPhone XS Max ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

Sot 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Sot 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

IPhone 6S Plus ne kuti si i ri .

180 EUR

Sot 16:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Korçë

Iphone xs max (komplet i paster)

Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Korçë

okazion sot!!Iphone 11 pro max

23 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Korçë

Iphone 7 jetblack 7000 lekë

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Korçë

Iphone 11 pro

300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Korçë

Iphone 11 (si i ri)

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Korçë

okazion sot!!iphone 11 pm

23 000 LEK

Shitësit të Besuar

Jeni duke kerkuar per iPhone ne shitje? Shiko ofertat per iphone ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve. Kerko njoftime ne MerrJep.al.


Blej iphone ne Shitje


Kekro njoftime ne MerrJep.al per iphone dhe gjej mijera oferta per iphone ne shitje. Shiko njoftimet per iphone nga modelet e ndryshme si iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone X, XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per iPhone ne shitje ne GJithe Shqiperine.


Shit iphone ne MerrJep.al


Posedoni iphone qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime tani.

  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 32 AMG
  • iphone në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë All Category
  • Iphone në kategorinë Elektronika
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Acer
  • Iphone X në kategorinë All Category
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Iphone x në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • IPHONE X në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione