Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 5 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 157
HTC , 16
LG , 13
BlackBerry , 10
Huawei , 7
Sony , 7
Nokia , 6
Lenovo , 5
Google , 3
Motorola , 2
Alcatel , 2
Lenovo , 1
Asus , 1
Vodafone , 1
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 5,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 5 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

Dje 07:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-c270

1 EUR

15 Pri 22:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 22:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

12 Pri 07:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

09 Pri 19:53 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Vlorë

IPhone 11 pro Max

400 EUR

Shitësit të Besuar
08 Pri 07:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel

1 EUR

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

16 Mar 14:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Elbasan

Shiten

100 LEK

10 Mar 15:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Elbasan

Iphone 5

4 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Shk 15:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Tiranë

Mundesi nderrimi

250 EUR

13 Shk 15:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Korçë

4 xhama x. xs

5 LEK

10 Shk 22:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Tiranë

iphone 5

10 LEK Çmimi me zbritje

10 Shk 10:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

iphone 6,6s ,7

5 LEK

09 Shk 18:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Durrës

Iphone 11 64gb

200 LEK

09 Shk 17:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Durrës

Iphone 11 64gb

200 LEK

25 Jan 05:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

APPLE IPHONE X SUPER GJENDJE! I PAHAPUR

17 000 LEK

21 Jan 18:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

Iphone 11 cdo gje origjinale

190 EUR

22 Dhj 11:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 13 Pro Max 128gb

720 EUR

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

27 Nën 03:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

Iphone 14 pro

850 LEK

27 Nën 03:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

iphone 14 pro

850 LEK

26 Nën 11:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

Iphone 14 pro

850 LEK

25 Nën 20:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

14 pro

850 LEK

25 Nën 16:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

Iphone 14 pro

850 LEK

25 Nën 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

Iphone 14 pro

850 LEK

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

09 Nën 00:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

13 Pro Max 1TB CE

890 EUR

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

17 Tet 18:44 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iphone 14 pro max

1 100 EUR

05 Tet 12:19 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

IPHONE XS

150 LEK

04 Tet 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Iphone 15 128GB I ri ne kuti .

1 100 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 12:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 3GS  ·  Durrës

Iphone

20 LEK

14 Sht 12:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Elbasan

iPhone 15 Pro Max $1000

1 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 5 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione