Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefon Samsung ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Samsung , 13344
Samsung , 69
Nokia , 38
LG , 32
Huawei , 29
BlackBerry , 25
Sony , 20
HTC , 19
Lenovo , 11
Mobile , 8
Google , 6
ZTE , 4
Vodafone , 3
Asus , 2
Alcatel , 2
Acer , 2
Microsoft , 1
Motorola , 1
VK Mobile , 1
T-Mobile , 1
HP , 1
Amoi , 1
AT&T , 1
i-mobile , 1
Apple , 1

Gjej Samsung ne Shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Samsung nga modelet e ndryshme si, Galaxy, Galaxy S6, S7, S8, Note 9 dhe shume te tjere ne shitje. Gjej Samsung me çmimet me te volitshme.Sot 01:24 Telefona celular , Tiranë

Blej tel okazion

15 000 LEK

Dje 23:55 Telefona celular , Shkodër

Nderroj Iphone 11 pro me S20Ultra/Note 20Ultra

310 EUR

Dje 23:55 Telefona celular , Shkodër

Nderrohet Samsung S22 Ultra si i ri

600 EUR

Dje 23:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Watch nga amerika

1 EUR

Dje 23:14 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 20 Ultra 256GB

439 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:11 Telefona celular , Elbasan

Shitet/nderrohet Galaxy S20 Fe 5g Snapdragon

29 000 LEK

Dje 22:31 Telefona celular , Tiranë

Samsung S20 ultra 5G

300 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 21:10 Telefona celular , Tiranë

S9 Plus

16 000 LEK

Online
Dje 21:10 Telefona celular , Tiranë

Samsung Note 10 5G

26 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A6 32GB 3 GB RAM ( POSTA FALAS)

8 900 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A03S 64GB 4GB RAM I RI NE KUTI( POSTA FALAS)

16 000 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A04E 64GB 4GB RAM I NE KUTI ( POSTA FALAS

13 000 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG J4 PLUS 32GB 2GB RAM ( POSTA FALAS)

99 000 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S10e 128GB 6GB RAM ( POSTA FALAS)

14 900 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S21 PLUS 256GB 8GB RAM (POSTA FALAS)

42 000 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S10 128GB 6GB RAM (POSTA FALAS)

23 000 LEK

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

LAPS PER SAMSUNG NOTE 20 ULTRA 100% ORIGJINAL

30 EUR

Dje 20:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S5 NEO PRODUKTE VITRINE

80 LEK

Dje 19:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Fold 2

249 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 19:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 10+

300 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 18:06 Telefona celular , Elbasan

Okazion samsung note 10 nderrohet

250 EUR

Dje 17:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Note 9

149 LEK

Dje 17:59 Telefona celular , Tiranë

Samsung A50 4/64 Gb

10 000 LEK


Jeni duke kerkuar per Samsung ne shitje? Shiko ofertat per iphone ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve. Kerko njoftime ne MerrJep.al.


Blej Samsung ne Shitje


Kekro njoftime ne MerrJep.al per Samsung dhe gjej mijera oferta per Samsung ne shitje. Shiko njoftimet per Samsung nga modelet e ndryshme si Galaxy, Galaxy S6, S7, S8, Note 9, A10, A20, dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per iPhone ne shitje ne GJithe Shqiperine.


Shit Samsung ne MerrJep.al


Posedoni Samsung qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime tani.

  • Samsung në kategorinë Telefona celular
  • Samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung në kategorinë All Category
  • samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Samsung në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 230

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione