Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Skrapar

Acura , 1
Audi , 7
Chevrolet , 1
Chrysler , 2
Citroën , 3
Daewoo , 2
Fiat , 7
Ford , 12
Honda , 1
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Mitsubishi , 14
Nissan , 6
Opel , 11
Peugeot , 5
Renault , 3
Seat , 11
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Toyota , 16
Volvo , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Skrapar ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 22:53 Makina , Skrapar

Shitet Fugon 2400 ne gjendje te mire

2 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 21:33 Makina , Skrapar

Okazion

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 16:53 Makina , Skrapar

Shitet

13 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 18:28 Makina , Skrapar

reno

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:11 Makina , Skrapar

Mitsubishi l200

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 15:05 Makina , Skrapar

Shitet w203

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 21:21 Makina , Skrapar

Mercedes Benz

180 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 08:05 Makina , Skrapar

benz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 20:16 Makina , Skrapar

benz

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:22 Makina , Skrapar

Opel Astra 2001 1.7 Nafte Manual

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 21:43 Makina , Skrapar

Tank gjerman

1 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Dhj 15:43 Makina , Skrapar

ford

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 22:25 Makina , Skrapar

SHITET MITSUBISH L200

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 06:50 Makina , Skrapar

benz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 12:48 Makina , Skrapar

benz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 09:14 Makina , Skrapar

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 00:31 Makina , Skrapar

Seta

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 13:26 Makina , Skrapar

Seat

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 09:50 Makina , Skrapar

Land Rover Discovery

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Gjendje: I ri
13 Tet 17:13 Makina , Skrapar

Seat Ibiza

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 18:00 Makina , Skrapar

Seat

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 23:42 Makina , Skrapar

Seat

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 20:43 Makina , Skrapar

Seat

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 16:09 Makina , Skrapar

benz

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 18:56 Makina , Skrapar

benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 19:11 Makina , Skrapar

benz

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 23:00 Makina , Skrapar

benz

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 13:44 Makina , Skrapar

Mercedes Benz Clk 2000 Kompresor

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 15:17 Makina , Skrapar

Trebel

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 20:08 Makina , Skrapar

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 23:04 Makina , Skrapar

Shitet 190d ne gjendje shum te mir per arsye Mo's perdorimi

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 19:28 Makina , Skrapar

benz

3 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 16:21 Makina , Skrapar

Panda 4×4. Okazion!!

900 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 17:06 Makina , Skrapar

Mitsubishi l200

8 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 06:39 Makina , Skrapar

furgon malli 410d

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:39 Makina , Skrapar

furgon malli 410d

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:39 Makina , Skrapar

furgon malli 410d

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:39 Makina , Skrapar

furgon malli 410d

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:39 Makina , Skrapar

furgon malli 410d

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 19:01 Makina , Skrapar

Range Rover

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 17:51 Makina , Skrapar

Ndërrohet

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 14:00 Makina , Skrapar

Shitet Foristrad Opel Frontera 2.2 Naft

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 00:34 Makina , Skrapar

Toyota Filux

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 13:19 Makina , Skrapar

Okazion per pak kohe!

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 05:49 Makina , Skrapar

Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 20:50 Makina , Skrapar

Fiat Panda

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 13:34 Makina , Skrapar

Fiat Panda

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:17 Makina , Skrapar

Suzuki GRAND VITA

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:49 Makina , Skrapar

klajdi

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:46 Makina , Skrapar

Shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione