Skrapar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 16:44 ,

Shitet galloper 2.5 dizel 4-4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 08:48 ,

Shitet ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 20:43 ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 14:35 ,

Tcb 125

30 000 LEK

Viti: 2006
15 Pri 15:29 ,

Mercedez CDI 270 Automatik -00

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 18:04 ,

Toyota

5 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 16:12 ,

Chrysler Voyager dizel -00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 13:31 ,

t1.8 naft tddi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 22:35 ,

Mercedes Benz 709

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:09 ,

Chrysler Grand Voyager dizel -00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:14 ,

Apartament prej 70 m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
04 Dhj 14:54 ,

Apartament prej 70 m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
02 Dhj 14:46 ,

Apartament prej 70 m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
10 Nën 23:00 ,

Apartament prej 70m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 5
05 Nën 14:20 ,

Apartament prej 70 m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
31 Tet 14:33 ,

Apartament prej 70 m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
21 Tet 23:12 ,

Apartament prej 70m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1
17 Tet 13:23 ,

Apartament prej 70m2 ne Skrapar

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione