Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C 16 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 16,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 16 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:10 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 200 BENZIN & GAZ - VITI 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C-Class 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:52 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Evo / Avangarde / Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Automat 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Manuale / 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:41 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C clas V6 320 W203 Model Europian

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:04 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 Makina , Elbasan

Okazion W204 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Makina , Elbasan

Mercedez-Benz c220

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Makina , Elbasan

Okazion w203 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 Benzin-Gas ,sensor, lekure

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Makina , Durrës

Mercedes Benz

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 Makina , Durrës

Okazion per kesh Ford Fiesta 1.6 benzin automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:16 Makina , Durrës

Toyota corola 1.4 Nafte Automatike Okazion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15 Makina , Durrës

Okazion Per Kesh C220 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 cdi Automat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Mercedes c class 2005 automat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 16 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

c 160 C 160 2010 C 160 2015 c 160 2015 C 16

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione