Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Librazhd

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:37 Makina , Librazhd

Renault Koleos

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:34 Makina , Librazhd

Mitsubishi Pajero

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 12:44 Makina , Librazhd

mercedes benz e 270 cdi

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:09 Makina , Librazhd

EVO 280 CDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:36 Makina , Librazhd

Jeep grand cherooke

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 19:37 Makina , Librazhd

Toyota yaris 2010

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 17:26 Shtëpi , Librazhd

Librazhd

35 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Dhj 12:35 Makina , Librazhd

Mercedes C 220 cdi automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 20:25 Makina , Librazhd

Mercedes c180 Benzin/Gaz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:06 Makina , Librazhd

golf 5 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:40 Makina , Librazhd

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 23:44 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris 2.2 naft

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 23:39 Makina , Librazhd

Shitet golf 5 automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 21:53 Makina , Librazhd

Shitet ford Fiesta 1.4 nafte

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 17:33 Makina , Librazhd

C klas 200

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 16:49 Makina , Librazhd

Shitet golf 5 automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:05 Shërbime Të tjera , Librazhd

Blej/Shes Bono Privatizimi

1 LEK

30 Nën 16:35 Makina , Librazhd

shitet Tiguan R-Line 2.0 tsi 4x4 super full option !!!

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 11:30 Makina , Librazhd

Mercedes 124 ekstra

1 999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 04:46 Makina , Librazhd

Shitet cklas 200

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 20:59 Makina , Librazhd

W 124 super gjendje mundësi nderrimi

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 09:27 Makina , Librazhd

audi a6 3.0 tfsi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 15:20 Makina , Librazhd

124 ekstra

19 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 15:15 Makina , Librazhd

Ford c max 1.6 nafte

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 03:06 Makina , Librazhd

Okazion shes vw tiguan 2009 , 2.0 Naftë , super gjendje

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 11:04 Makina , Librazhd

Jeep

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 09:21 Makina , Librazhd

Shitet ford focus 1.6 naft

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:18 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris 2.2 naft

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 08:38 Makina , Librazhd

Benz 190 ne gjendje

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 22:52 Telefona celular , Librazhd

Iphone 12 64 Giga

35 000 LEK

23 Nën 22:51 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Librazhd

Stopa w204

11 000 LEK

23 Nën 22:51 Makina , Librazhd

Mercedes benz c class w204 coupe

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 21:31 Makina , Librazhd

Rreth makines

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 17:58 Makina , Librazhd

Shitet cklas 200

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 09:46 Makina , Librazhd

VW Passat

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 22:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Librazhd

Mobilje Per Shtepi

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione