okazion | Librazhd | Automjete | Makina

BMW , 24
Opel , 9
Ford , 9
Audi , 9
Renault , 4
Fiat , 3
Škoda , 2
Peugeot , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Maj 12:40 ,

Okazion

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:38 ,

Audi A4 2009 okazion 6.3€

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:27 ,

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 03:36 ,

Fiat Stilo 1.6 Gaz+Benzine Viti 2005 Manuale

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 12:16 ,

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE CMIMI OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 14:15 ,

Okazion BMW 320 shume ekonomike

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:02 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:35 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 13:50 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 08:48 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 18:03 ,

❌SHITET MAKINA❌ CMIMI OKAZION❌

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 17:21 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 15:13 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 09:01 ,

Okazion Cmimi 2300 ero disktushe pake

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:24 ,

Okazion Cmimi 2300 ero disktushe pake

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 18:59 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 12:33 ,

Fiat Punto Sporting ! Super gjendje ! Okazion !!

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:29 ,

audi a4

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:28 ,

Okazion Cmimi 2300 ero disktushe pake

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:00 ,

Okazion Cmimi 2400 ero disktushe pake

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 18:29 ,

Okazion Cmimi 2300 ero disktushe pake

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 09:49 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:30 ,

* OKAZION * SHITET GOLF 5 . 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Shk 00:31 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 10:23 ,

Okazion

230 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 09:08 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 09:16 ,

Okazion Mercedes Benz 200 kompressor super i mbajtur

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:34 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 19:15 ,

Okazion Cmimi 2300 ero

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 19:08 ,

Okazion Cmimi 2400 ero

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 14:57 ,

Okazion Mercedes Benz 200 kompressor super i mbajtur

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:36 ,

Shitet okazion

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 10:16 ,

Okazion Cmimi 24000 ero

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 13:46 ,

Okazion Cmimi 24000 ero

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 16:26 ,

okazion audi a6 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 08:26 ,

Shitet OKAZION !!!������������

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 08:00 ,

Shitet benz 203 benzin gaz okazion

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 22:33 ,

Benz w203 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 03:25 ,

E class 270 cdi luk evo okazion

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:26 ,

E class 270 cdi luk evo okazion

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 10:57 ,

OKAZION

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:29 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 21:38 ,

Audi A4 super okazion per 3 dit nd + - me automat

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 08:46 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 16:36 ,

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 23:59 ,

Shitet A-Class / Mercedes-Benz, Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 12:20 ,

Shitet OKAZION 1700 Euro!

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 11:30 ,

Shitet OKAZION 700 euro

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:23 ,

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 09:41 ,

shitet ford focus 'OKAZION'

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione