Librazhd

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Pri 20:41 ,

Mercedes benz E 200

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 16:49 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 00:42 ,

Shitet Mercedes Benz A180

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 16:49 ,

Audi A4 cabriolet sline benzin-gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:29 ,

Mercedes

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 11:27 ,

Passat 2.0 e ardhur nga austria

4 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:13 ,

A class e sapo ardhur nga austria

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:57 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 15:51 ,

AUDI Q7 S-Line ndrrohet me apartament ne tr

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 17:29 ,

Seat

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:26 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 16:18 ,

✅SHITET MAKINA CMIMI I DISKUTUESHEM✅

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 12:45 ,

ML 270 cdi viti 2001 me luk 2005 me letra per 1 vit

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:50 ,

Citroen c3

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 22:12 ,

SHITET MAKINA CMIMI I DISKUTUESHEM

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 13:36 ,

Polo

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 18:59 ,

reno laguna

1 200 EUR

20 Mar 18:03 ,

Shitet ose ndrrohet me makin.6+1

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 21:44 ,

SHITET MAKINA CMIMI PAK I DISKUTUESHEM

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 20:06 ,

Mercedes Benz Chrysler 220 cdi

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:57 ,

Merced Benz 200 Shitet

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:57 ,

Mercedes Benz 200

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione