Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Librazhd

Acura , 6
Audi , 81
Bentley , 1
BMW , 132
Chevrolet , 3
Chrysler , 3
Citroën , 18
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 6
Dodge , 1
Fiat , 51
Ford , 187
Honda , 6
Hyundai , 14
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 18
Kia , 12
Lancia , 1
Land Rover , 14
Lexus , 1
Maybach , 1
Mazda , 5
MINI , 5
Mitsubishi , 21
Nissan , 49
Opel , 127
Peugeot , 38
Porsche , 2
Renault , 57
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 9
Škoda , 2
Smart , 9
Ssangyong , 7
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 58
Volvo , 6
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:32 Makina , Librazhd

Jeep cherokee 2.8 CRD

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:47 Makina , Librazhd

FORD FIESTA AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 00:13 Makina , Librazhd

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:35 Makina , Librazhd

Ford Fusion 2008 Dizel(Nafte)

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 16:13 Makina , Librazhd

Ford Fusion 2008 Dizel

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:20 Makina , Librazhd

Benz

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:59 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:30 Makina , Librazhd

A CLASS

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 21:16 Makina , Librazhd

Shitet A Class

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:45 Makina , Librazhd

Mercedes Benz C-class 220 cdi W204

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 07:52 Makina , Librazhd

I dikutushem

4 500 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 04:38 Makina , Librazhd

Mercedes benz vaneo 1.7 nafte manual

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 10:06 Makina , Librazhd

��E Class 320 cdi ��3300€

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
22 Maj 09:39 Makina , Librazhd

�� E Class 320cdi ��

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
20 Maj 11:12 Makina , Librazhd

Ford Mustang 5.6 benzine

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 19:16 Makina , Librazhd

E Class 320cdi 3500€

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
16 Maj 15:49 Makina , Librazhd

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 15:47 Makina , Librazhd

Shitet foristrad 4x4 ford

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 19:47 Makina , Librazhd

Autobuz Daimler Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Maj 20:47 Makina , Librazhd

Opel insignia

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:03 Makina , Librazhd

Shitet audi

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 07:02 Makina , Librazhd

Ford focus 1.6 benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 07:02 Makina , Librazhd

Mercedes G

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 07:01 Makina , Librazhd

Mercedes E 220 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 07:01 Makina , Librazhd

Mercedes C 220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 07:01 Makina , Librazhd

Vw golf plus automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 07:01 Makina , Librazhd

vw golf V 2.0 TDI

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 07:00 Makina , Librazhd

Rimorkjo per transport makiash

3 EUR

08 Maj 07:00 Makina , Librazhd

Ford Fiesta 1.2 gaz benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 07:00 Makina , Librazhd

Makina me qera nga 15 € dita

2 000 LEK /

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 07:00 Makina , Librazhd

Mercedes Benz C 220 cdi 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 06:59 Makina , Librazhd

Volkswagen Golf v 1.6 gaz benzine 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 06:59 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 06:59 Makina , Librazhd

Mercedes Benz A class 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 06:58 Makina , Librazhd

Mercedes Benz A 180 cdi elegannce 2007

3 500 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 06:58 Makina , Librazhd

mercedes benz Viano 3.0

8 000 EUR

06 Maj 23:25 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:33 Makina , Librazhd

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:16 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:39 Makina , Librazhd

A class 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:42 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 23:26 Makina , Librazhd

a Class

3 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 11:58 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris 2.2 naft

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:30 Makina , Librazhd

shitet toyota auris 2.2 naft

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:26 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris 2.2 naft

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:05 Makina , Librazhd

Fiat Punto 1.2

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 17:36 Makina , Librazhd

Shitet toyota auris 2.2 naft

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:37 Makina , Librazhd

Shitet range rover evoque

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:35 Makina , Librazhd

Passat 1.9 2900 euro manual

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione