Librazhd

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Pri 10:54 ,

Volkswagen caddy 1.9 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:36 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 22:27 ,

golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:16 ,

Mercedez - Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 19:07 ,

benc c clas

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 08:44 ,

Sprinter 416 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Pri 08:40 ,

Mercedes benz c-class W 203

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:04 ,

shitet

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:04 ,

Kamion Benz 1622

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 21:56 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:35 ,

Makina eshte me leta deri ne shkur te 2022

280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:07 ,

Shitet AUDI A4 Full Opsion MUNDESI NDERRIMI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:44 ,

E270 cdi stage 2 243ps

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 09:51 ,

SHITET E CLASS 270 AVANGARDE 2001

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 14:15 ,

Okazion BMW 320 shume ekonomike

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:41 ,

SHITET RENAULT MEGANE SHUM EKONOMIKE 1.9 naft

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 21:22 ,

shitet

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 18:54 ,

Makina ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:05 ,

Seat leon

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:01 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 12:21 ,

suzuki vitara

3 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Suzuku

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:14 ,

Audi Q7

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:02 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:04 ,

SHITET C CLASS 200 KOMPRESSOR BENZINE GAZ PRODHIM FABRIKE

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 09:44 ,

Shitet C Class benzin gaz prodhim fabrike

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione