Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gas - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gas,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin gas Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:43
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:10
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:10
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:47 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Sot 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS..2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:34 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

SHITET FORD GALAXY 6+1, BENZIN +GAS

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:33 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Benzin -Gas

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:10
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:10
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S550 benzin + Gaz super Gjendie

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

TAPETE MAKINASH (RROBE) AUTO NERJON 1

Sot 16:10 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:10 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:10 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault Clio

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz S350 benzin-gas 2008 look 65 amg 2012

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:05 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw530i seria 5 2010

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:03 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 3.0tfsi S-Line BENZIN-GAS

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:00 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Shitet Daihatsu Materia 069 64 09 500

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Mercedes Benz S Klas Benzin Gas Loung OKAZION

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Ford C-Max 2008 1.6 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d X-Drive TwinPower 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 BENZIN-GAS 2008 AUTOMAT ����

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat Bravo viti 2010 1.4 16v 90cv

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:41 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Jaguar XF 3.0 V6 238cv

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nisan Micra viti 2016 1.2 80cv benzin-gas

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Fier

Hyundai i 10 viti 2009 1.1 benzin-gas

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2012 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2013 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

5 199 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 S-line 1.8 tfsi 200cv 4motion

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw viti 2018 1.6 benzin-gas120cv

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E240 BENZIN GAZ

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Pogradec

✅SHITET OSE NDERROHET✅MERCEDES-BENZ ELEGANZE E240 BENZIN GAZ

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZINË GAS 118.000 MILJE ME GARANCI

12 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 300  ·  Elbasan

SLK 300 BENZIN FULL KABRIOLET

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:50 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Berat

Citroen C5 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:50 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Benzin gas 1.4

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gas | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione