Goma 15 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma 15 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma 15 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 14:35
Linku:
,

Shitet E220 2014

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 19:43 ,

Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5300 Euro

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:33 ,

Shitet opel Antara viti 2009 motorr 2000 naft manual

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:20 ,

VW Golf 5, benzin+gaz punon 100% gaz,2009,letra per 1 vit

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:10 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:41 ,

Ford Fusion 1.4 Gaz/Benzinë Automatik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:19 ,

Mercedes A 180 CDI Naft Automat -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

Mercedes-Benz A210-03 AMG

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

Mercedes E550 Benzin Gaz 2011

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

Benzine+ Gaz 1.2 . Viti 2009. 2850 euro

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:32 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

MERCEDES BENZ E280 CDI EVO KAMBIO AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Audi A5 3.0 TDI Quattro SportBack S-Line 2011

13 900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:53 ,

Okazion Audi A2 1.2 Nafte Automat

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 ,

Honda Jazz Benzin

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Mtj Nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:42 ,

C300 Viti 2012 Look AMG

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Disqe plus goma per Benc A- Klas nr 185/60/15.,200€

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:11 ,

OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:48 ,

Mercedes Benz C220

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 ,

Smart fortwo 600cc automat panoramic kondicioner

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:25 ,

Goma me gjith disqe

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:55 ,

Toyota YARIS,1.4 NAFTE,AUTOMAT,Keyless-go,120mij km

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:11 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:04 ,

Wolsvagen Golf 5 1.9 Manuale 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

Shitet Audi A4 S Line 2.0TDI 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:19 ,

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma 15 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim