Bmv x6 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmv x6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmv x6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:31 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:39 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE FULL OPSION VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:56 ,

Okazion Bmv X6

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 18:07 ,

Makina

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:17 ,

Bmv x6 viti 2016 full optional Looc M

11 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 14:51 ,

BMV X6 M 2008 LOOK 2012 OKAZIONNN

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 13:52 ,

SHITET BMV X6 320GT 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 11:41 ,

Dhoma Plazhi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Maj 12:07 ,

BMV X6

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:49 ,

Shitet Bmv X6 super gjendje,per me teper telefon

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 18:26 ,

Shitet x6

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 14:08 ,

bmw x6

19 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 11:16 ,

Shitet bmv X6 viti 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 15:43 ,

Shitet bmv x6

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 19:31 ,

BMW X6 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:38 ,

Shitet BMV 320 4500€ Okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 17:37 ,

BMW X6 xDrive 3.5

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 12:59 ,

x6 full zvicerra zvicerra

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:25 ,

BMV X6 Super Gjendje

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 11:31 ,

BMV X6 viti 2009 naft 3.0

18 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 22:14 ,

OKAZION BMV X6 XDrive35i

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 19:32 ,

Shitet ose nderrohet makine BMW X6

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 22:38 ,

Bmv x6 300 nafte full opsjon

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 12:57 ,

SHITET BMV X6. M packet

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 09:14 ,

Bmv x6 okazionnn

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 14:16 ,

BMW X6 luku M

24 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:15 ,

OKAZION BMV X6 3.5 INDIVIDUALE NAFTE

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 22:13 ,

shes dhe mundesi ndrimi BMW X6 XDRIVE 3.5

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 17:29 ,

BMW X6

24 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 11:13 ,

BMW X6 dizel

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 23:59 ,

BMW X6

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Sht 11:41 ,

Bmv x6

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 19:36 ,

Okazion BMW X6

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Sht 12:58 ,

Shitet BMV X6

32 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 01:47 ,

Shitet Bmv x6 3.5 nafte

32 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmv x6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione