Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:09
Linku:
Të tjera  ·  Fier

BLETE

Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

Okazion Volvo XC90 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 15:16 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

FORD FUSION 1.4 NAFT

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:16 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Fier

Shitet Lexus Is220

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

���� Mercedes Benz C 220 CDI EVO FULL OPTIONS

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Fier

Toke

100 000 EUR

Sot 14:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:42 Shtëpi  ·  Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

80 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

✅E-CLASS 280 Nafte✅

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

✅2.0 NAFTE 2008 AUTOMAT✅

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT 220 NAFTE(evo) 2005✅

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

✅1.6 BENZIN-GAZ 2008✅

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅AUTOMAT 220 NAFTE 2006✅

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅E-CLASS 220 Nafte✅

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅E-CLASS 220 Nafte 2005✅

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

✅1.6 NAFTE 2008✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

✅JEEP 3.6 BENZIN-GAZ 2011✅

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅E-CLASS 220 NAFTE 2007✅

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

✅VW TOURAN AUTOMAT 2008✅

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Fier

✅2.0 BENZIN-GAZ 2011✅

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes benz 1995

1 700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:37 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

Honda Jazz//1.4 benzine//2005//manuale

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 BENZIN-GAZ 2009✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

✅C300 AMG LINE 2011✅

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60 D3✅

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

‼️shitet‼️Fiat Doblo 1.9 naft manuale

6 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Fier

Isuzu D-max 2010 2.5 nafte manuale 4x4

10 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

toyota auris//2014//1.6 benzine

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

✅1.9 Nafte 2007✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

✅1.5 NAFTE 2008✅

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Fier

Toyota iq//2009//1000 benzine//manuale

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:35 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

‼️shitet sq5‼️↘️

22 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

‼️shitet‼️B class

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

VW tiguan//2012//2.0 benzine//automat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

✅AUDI Q5✅

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C-Class W203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Fier

PORSCHE MACAN S viti 2015

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Fier

Mercedes Benz S-class viti 2010

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 viti 2019 3xs line

45 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Fier

PEGEUT 2008 Nafte 1.6 Viti 2015 Automat

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ GLC 220 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S5  ·  Fier

AUDI S5 Viti 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 viti 2014 BENZIN-GAZ

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz E220 viti 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione