Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

4-Runner , 205
Auris , 1580
Avensis , 549
Aygo , 408
Camry , 29
Carina , 45
Celicia , 65
Corolla , 1763
Cressida , 1
Crown , 1
C-HR , 8
Dyna , 1
FJ , 18
GT86 , 2
Hiace , 22
Highlander , 28
Hilux , 345
IQ , 48
Land Crusier , 595
MR 2 , 13
Paseo , 14
Picnic , 11
Previa , 17
Prius , 76
Prius+ , 12
Proace , 5
RAV 4 , 3484
Sequoia , 17
Sienna , 7
Starlet , 12
Supra , 3
Tacoma , 4
Tundra , 5
Verso , 154
Verso-S , 32
Yaris , 5167

Gjej njoftime për Toyota në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 19:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 01:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

TOYOTA LAND CRUISER SUPER GJENDJE OFERT

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:56
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
03 Tet 01:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

TOYOTA LAND CRUISER SUPER GJENDJE

18 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4-kambio automatike -2.2 nafte

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:28 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:27 Dyqani Makina , Fier

Toyota Auris 1.4 diesel

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:27 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:27 Dyqani Makina , Fier

Toyota Avensis 2009

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Toyota Rav-4,2.2naft,Automat

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Toyota Rav4 Team Deutchland,10/2020 ���� ����

37 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2014, AUTOMATIKE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:21 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA C-HR, VITI 2018, AUTOMATIKE, 1.8 BENZINE/HYBRID

20 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS, VITI 12/2013, MANUALE, MOTORR 1.0 BENZINE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE "AUTOMAT''

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''AUTOMAT'' 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''MANUALE'' 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''MANUALE' 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:20 Makina , Korçë

�� Toyota Rav4 Automatike 2.2 Nafte 2010 Full Options 4X4

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:12 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AVENSIS 2.2 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Dyqani Makina , Fier

Toyota Rav 4 viti 2007 2.2d 159cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.0i

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Suzuki Swift 1.3 benzin 5p

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Corolla 2.0 tdi D-4D 5 porte

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Paseo 1.5i 16V cat Plus

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris viti 2008 1.4 D 90cv

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.3 benzin 87cv

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.4 d-4d 90cv kambio automatike

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Avenis 2.0 d-4d 116cv

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris viti 2004 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Corolla 2.0 16v D-4D 116cv

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Rav 4 ▫️viti 2010 ▫️2.2 D 150cv

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Rav4 viti 2008 2.2 D-4D 150 cv

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Corolla Verso viti 2008 2.2 D

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Yaris 1.0 benzin viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Corolla Verso viti 2011 2.0 D

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota iQ 1.0 viti 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Urban Cruiser viti 2010 1.4 D 4x4

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Hiace 2.5D4D viti 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Yaris 1.0 benzin km 70.000

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Yaris 1.3 5p viti 2009

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:05 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.4 D viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota RAV 4 2.2 D-4D 150 CV DPF 4X4

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota yaris 1.4 tdi d-4 d viti 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 1.0 BENZINE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.0i viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Yaris 1.3i

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota yaris 1.4 tdi d-4 d viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Rav 4 2.2 D

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Toyota Corolla Verso 2.0 tdi D-4D

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Toyota në shitje? Shiko njoftimet për Toyota në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione